Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kızlar yaşadığım hayatı bilmiyorsunuz ama gerçekten kötü birhayat bunu söyleyebilirim,daha fazla konuşmak istemiyorum,yaptığım hatanın farkkındyım.sa.dçec özür dileyerek gitmek istedim

demekki çok belli edsiyordum.
kızlar sizden küçük olacaktım,konuşmayacaktınız,sadece sizinle iletişimim var ve seviyroum gerçekten,hislerim gerçek
Burnun cok havadaydi agzimiza ediyodun yukardan yukardan noldu.cesit cesit senaryolar.simdide bunumu deneyeceksin.yemezler annem.daha once yemedim bunuda yemem

kızlar inanmamakta haklısınız zaten bir daha giremem foruma yüzüm yok.
kızım ama gerçekten çirkinim,gerçekten

size daha önce söylediğim yalan yüzünden kız olduğuma inanmayacaksınız biliyorum,ama dışlanınca böyle oluyorişte.hayalimdeki hayatı yazdım buraya,üzgünüm,çok üzgünüm.çıkıyorum,kiblersiniz beni

Bende erkek ya da gay oldugunu düşünüyorum. Adamdan bile saymadi cogu zaman bizi. Sadece justla konustu. Yukardan yukardqn bakti hep. Sana gicik oluyodum bb. Demek ki yüzün kadar içinde çirkin senin.

insanları kandır, sonra kaç çok güzel.
en çok just a ayıp ettin.
erkeksin hala ısrar etme bence.
ben de güzel değilim bence, çirkinlikle alakası yok bunun.

Daha önce söylediğin yalan değil yalanlar.
Bir ayak üstünde kırk yalan söylüyorsun

erkek değilim,özzür diliyorum hepinizden.justı da insan olarrak gerçekten çok sveiyorum keşke yanımda olsa,arrkadaşım olsaydı

Benim bu sitede zaten 18 yaşında bir arkadaşım var kendisi ta diyarbakırda sevgiyle anıyorum onu her zaman destek oldum yardımcı oldum.

Ama ciddi ciddi senle arkadaş olabilceğimizi düşünmüştüm.
Almanyaya geldiğimde norveçe giderim görürüm diyodum
izmire geldiğinde görüşcektik
salak yerine kondum

bir yalan olur iki yalan olur tamam
ben de kocamla buluştuğumu söylememiştim forumdakilere ama bu öyle değil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…