Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kızlar bu so n mesajım.ben 17yaşındayım annem babam ayrı babamla yaşıyorum yalnızım ve çirkinim.sadece ama sadece sevgiye ihtiyacım vardı,üye oldum,güzel olmak istedim internetten buldum fotoğrafı.hepinizden ağlayarak özür diliyorum kandırdığım için ama sevgim gerçekti.hoşşçakalın

Bizimla degılsin

Kandırmana gerek yoktu
burda kimse kimseyi dışlamadı
biz sana güvendik sırlarımızı verdik

beni bu konuda bile savunmanız ağlattı beni,özür dilerimama öyle söylesem,sevilmezdim.hiç sevilmedim,anlayın beni

Neden boyle biseye ihtiyac duydun ki?

neyse,kibleyin de bamlası nlar ben sizi seviyorum ama sizin beni sevmeniz mümkün değil,özürdilerim

beni bu konuda bile savunmanız ağlattı beni,özür dilerimama öyle söylesem,sevilmezdim.hiç sevilmedim,anlayın beni
Canim biz seni savunmadik ben mesaj falan atmadim.ben senin fake oldugunu bi aydir biliyodum.hayal gucunu gormek istedim.burda hepimiz neler yasadik,ne sorunlar yasadigimizi bildigin halde yaptigin cirkin ayip.kimse kimsenin oyuncagi degil.yalanlarin zaten asikardi.kimse cocuk degil salak degil.bu sana bi ders olsun

tamam,dersimi aldım çıkıyorum ozaman,birdaha kendim gibi olacağım,ama yine de hepinize teker teker saygım var ve seviyorum,tekrar özürdilerim

demekki çok belli edsiyordum.
kızlar sizden küçük olacaktım,konuşmayacaktınız,sadece sizinle iletişimim var ve seviyroum gerçekten,hislerim gerçek
ne alakası var yaşla
benim de yaşım küçük ama hiçbir şeyimi saklamıyorum rol yapmıyorum
insanlar sana ne sırlarını verdi just her şeyini anlattı
burda bir ton konu açtın bdvde insanlar sana sayfalarca yardım etti
inancın var mı bilmiyorum ama büyük hakka girdin

demekki çok belli edsiyordum.
kızlar sizden küçük olacaktım,konuşmayacaktınız,sadece sizinle iletişimim var ve seviyroum gerçekten,hislerim gerçek

erkek olmadığını nerden bilicez ki bence sen erkeksin
o kadar özel şeyimi anlattım ya
harbiden arkadaş bellemiştim yani
salak gibi bi de geçen gün aynanın karşısında geçip kıyafet denedim
diyetisyen beni zayıf görsün diye
aptal durumuna düşürülmekten nefret ediyorum
yani işyerimi bile biliyosun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…