bide bana bakarmısınız lütfen

berre45

Guru
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2008
99
0
41
mrb kıslar adet günüm dündü normalde lavaboda geliyor pıhtı şeklinde ve çokta az miktarda leke var adet olamıyorum yani
sizce hamile olabilirmiyim geç döllenme olduğunda bu şekildemi olur fikri olan varsa yazarsa sevinirim teşekkürlerbenneyaptımki

yerleşme kanaması olabilir belki cnm
yada stresten adetin etkilenmiş olabilir.

canım geç döllenmeden değil ama yerleşme kanaması olabilir istersen bir test yaptır yada doktora git brlki başka bir nedeni vardır

kızlar dediğim gibi normal adet olmadım yani pet batmadı pek ama sadece lavaboda aktı pıhtı şeklinde ama hala göğüslerim şiş karnımda ağrı var üstüne görmüş olamam dimi?gerçi idrar testi yaptım negatifti ama yinede nebilimbenneyaptımki bide göğüs ucumdaki damarlar iyiice belli bununla bi alakası olabilirmi sanki bütün bunlar bana hamileymişim gibi hissettiriyor CADIARZU:çok üzgünüm:

canım ben şuan 20 haftallık hamileyim 3 defa test yaptım hepside negatifti yani o testlere güvenme.üstüne görmüş olabilirsin yeleşme kanaması olabilir ama sen yinede en kısa zamanda bir doktora git bence

canım ben şuan 20 haftallık hamileyim 3 defa test yaptım hepside negatifti yani o testlere güvenme.üstüne görmüş olabilirsin yeleşme kanaması olabilir ama sen yinede en kısa zamanda bir doktora git bence

canım peki bu anlattıklarım sence hamişlik belirtisi olabilirmii:emir_bebek:

canım öyle gibi ama adetden öncede benzer belirtiler oluyor istiyorsan hamilesindir inşallah

X