biberon için erken mii

cnnsysl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
282
3
41
kızlar 2 ayın sonunda bebeğime biberonla rezene çayı falan versem beni emmeyi bırakırmı acaba biberon için erken mii

canım ben baştan kaşıkla rezene çayı veriodum(ama ozamanlar günde 1 defa verilir sanıyodum)ama dr gün içersinde ara ara içir deyince biberona geçtim .şimdi çok rahatım dışardayken biraz huysuzlansın hemen veriorum biberonu sakinleşio emmeside normal bende senin gibi düşünüodum beni bırakırsa die ama bişi değişmedi benim yerim ayrı :) bide bugünlerde minicik elleriyle biberonu tutmaya çalışıyo emziği azından biraz çıkınca elinin tersiyle ittirio öle hoşuma gidioki....

cnm memeyi bıramaz merak etme.sütüm kesilmeden mama ve anne sütü verirken bazen biberon istemezdi ağlardı meme diye..yani unutmuyolr memeyi:)
elifcim benimkide tomblik elleriyle tutmaya başladı biberonu,yakında bizimkiler kendileri içecekler sanırım mamalarını:) maşallah!!

valla ben ilk zamanlardan beri biberon vermek zorunda kaldım şimdi kızım memeyi almak istemiyor yırtıyor kendini.sadece uyurken emzirebiliyorum. eğer sadece rezene verecekseniz kaşıkla vermenizi yavsiye ederim.

canım benimki de arada bir sağdığım sütleri biberonla içiyor ama memeyi hiç reddetmedi
ayrıca doğduğunda küvözde kalmıştı 5 gün o zaman da biberonla mama vermişler hemşireler onlara sorduğumda memeyi ya almazsa diye öyle bişey yok dedi hemşire zaten sonra da emdi oğlum bir problem yok çok şükür

ben gece ve dışarda sağdığım sütü biberonla veriyorum, memeyi de alıyor. problem yaşamadık. biberon olarak dr browns tavsiye ederim.

Ben de kullaniyorum cay verirken biberon..Bence seninkide artik hele de 2.ayi gecmis memeyi kolay kolay birakmaz sutun kesilmedigi surece..Rezene cayi ben de geceleri banyodan once iciriyorum..Daha rahat uykuya daldigini en azindan guzelce gaz cikarisindan anliyorum..

ya kızlar bende veriyorum rezene çayı ama kaşıkla veriyorum...biberonla veren anneler ne kadar veriyosunuz yani bibron tamamen dolumu?kaşıkla 12 kaşık veriyorum????..........

ya kızlar bende veriyorum rezene çayı ama kaşıkla veriyorum...biberonla veren anneler ne kadar veriyosunuz yani bibron tamamen dolumu?kaşıkla 12 kaşık veriyorum????..........

Guzelim ben 25 cc filan hazirliyorum geceleri..tam bitirmedigi de oluyor..doktoru tam bir ogun gibi olmasin 15-20 cc de yeterli demisti..genelde o kadar iciyo ztn..100ml icin dolu bir tatli kasigi konuyo toz halinde olan rezeneden..Ben bir cay kasigi koyuyorum 25 cc icin..(milupanin rezene cayini kullaniyorum)

bende veriyorum başta kaşıkla başlamıştım ama şimdi bibeonla veriyorum dışardada çok rahat oluyor sakinleşiyor.korkma memeni bırakmaz ne akıllı onlar :)

aslında biberonun tamamı derken şunu demek istedim benim verdiğim rezene çayı süzen poşette....teşek ederim arkadaşım bibeorna göre veriyim bakim inş benim paşama yarar:emir_bebek::emir_bebek:

X