Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri biberiye yağı ile göğüs büyütmek

derinn84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2008
151
2
arkadaşlar benim göğüslerim 80i dolduruyordu kilo vermeden önce. yaklaşık 5 kilo verdim ve sanki direkt göğüslerimden verdim o 5 kiloyu. 75 i bile bazen doldurmuyordu.

ve denemediğim şey kalmadı burda okuyupta. küç, şerbetçiotu, çörekotuyağı vs. hiçbiri fayda etmemişti.

en son olarak 20 25 gündür biberiye yağı kullanıyorum. artık 80 i doldurabiliyorum, kiloda almadım. cm olarak ölçmedim hiç ne kadar fark ettiğini. ama tahminen 4 5 cm fark vardır.

bende işe yaradı ama sizleride umutlandırmak istemiyorum. denemek isteyen arkadaşlar bilginiz olsun.

son olarak 20 gündür falan hiç ara vermeden sürdüm masajla. arada 1 gün sürmediğim zamanlar oldu ama sayılı oda. ama bıraktığım zaman eski haline dönerlermi bilmiyorum.

hiç bilmiyorum başka nerelerde kullanıldığını.
yalnız ben 2 ay önce evlendim. evlenince düzenli cinsel ilişkilerde kan dolaşımı hızlandığı içinde büyür derlerdi. hangisinin etkisi var bilemiyorum artık.
ben çok umutlandım, buradaki tarifleri denerken, tekrar diyorum kimsenin umutlanmasını istemem. ama denemek isterseniz diye açtım konuyu.

biberiye yağını selülit için de kullanıyorlar benim bildiğim ayrıca seninkiler canım evlilikten gibi görünüyor:kedi:

bnm bildiğimde biberiye genelde yag yakıcı olark kullanılıyor selülitli formüllerde hep var ve bi arkadaşm biberiye yagınnda oldugu bir karışım kullanrk hatrı sayılır şekildee eritti göbeğini.. o yüzden emin olamıyorum belki evlilik dolayısıyladır..

yok ya ben evlendimde iki çocukta yaptım hala bekarlığımdaki gibi küçücük offff bide sırt üstü yatınca yokmu gerçekten sanki yumurta kayganası offf ya yeter büyüsünler artık

Kendimden biliyorum bazı göğüs dokusu masaja çok duyarlı ve hemen tepkiyi gösteriyor. Sanırım seninkiler de öyle canım, cinsel hayatın pozitif artısını yaşıyorsun. Biberiye yağının göğüs dokusuna hiçbir faydasının olmadığını duymuştum çünkü. Senin adına da çok sevindim, göğüslerini beğenen kadın çok nadirdir.

X