bi türlü kilo veremyorum

envar

Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2012
5
0
35 yasındayım boyum 167 kilom 74 bi turlu kılo veremiyorum hiç bi şey yemessemde vermiyorum aksıne alıyorum :KK43:

doktora git bence verememen anormal bi durum :KK43:

İyi de bu başlığı neden Diyet Başarı Öyküleri forumunda açtınız, anlayamadım.

aynen püsküüt sana katılıyorum şahsen moral bozan bir başlık.... bence de dr a gidin tiroidlerinize baktırın insülün direncinize baktırın hormon testi yaptırın..... ve ne yediğinize dikkat edin ... ..... sabırlı olun varsın 100 gr verin ama acele etmeyin.... kendinizi strese sokmayın ama önce dr a gidin testlerinizi yaptırın... boy avantajınız var allahın izniyle ben inanıyorum kilo vereceginize siz de önce inanın lütfen ve bol bol başarı hikayeleri okuyun dua edin inşaallah olacaktır... kasmayın kendinizi ...hemen pes etmeyin zaten hiçir şey yemeden de kilo verilmez ki... sebze agırlıklı az yaglı yemekler yapın akşamları haşlanmış tavuk ızgara et yemeye çalışın bol su için yeşil çay için..... spor yapın mutlaka.... kilo vermek o kadar kolay bir şey değil ki.. zaman sabır inanç gerekli.... weightlossphotos diye bir site var ordaki insanlar müthiş ilham kaynagı kk daki başarı öyküleri müthiş azim örnegi vazgeçmeyin yanlışlarınızı düzeltin... yediklerinizi yazın...

Son düzenleme:
X