Bı sorun olmamasına rağmen anne olamıyorum 🥺

zor bizde 3 senedır cabalıyoruz.
pekı eşiniz muayane oldu mu ??

Bende 2 yıldır deniyoruz bir kimyasal gebelik geçirdim onun şimdi ne yapacağım bilmiyorum hangi doktora gideceğim bile hangi bölüme gitmeliyim bende eşimde yardımcı olursanız çok sevinirim
Normal kadın doğuma gitmeniz yeterli olacaktır daha önce gidip tedavi falan oldu mu ? Ben devlette kadın doğuma gittim mesela infertilite bölümüne devam edin dediler bana orası da eşimden sperm testi vs istendi

Normal kadın doğuma gitmeniz yeterli olacaktır daha önce gidip tedavi falan oldu mu ? Ben devlette kadın doğuma gittim mesela infertilite bölümüne devam edin dediler bana orası da eşimden sperm testi vs istendi
Normal kadın doğum mi gideceğim kadın doğum jinekolojiye degil mi hiç gitmedim doktora 5,5 yaşında kızım var Mart ayında kimyasal gebelik yaşadım bu ay gitme kararı aldık

Normal kadın doğum mi gideceğim kadın doğum jinekolojiye degil mi hiç gitmedim doktora 5,5 yaşında kızım var Mart ayında kimyasal gebelik yaşadım bu ay gitme kararı aldık
Evet kadın doğum jinekoloji polikliniği oluyor giderseniz tahliller vs yaparlar. Hiç doktora gitmediniz mi doğru mu anladım ? Doğumu falan nasıl yaptınız ? Yoksa tekrar çocuk olması için mi gitmedim diyorsunuz
Direk sizi yönlendirdiği bölüme randevu alsam olmazsa mi
Yok alamazsınız oraya kadın doğum yönlendiriyor öyle sistemde isminiz gözüküyor randevu alıp ya da randevusuz erken bir saatte gidiyorsunuz ben öyle yapmıştım tabi her hastane farklı olabilir ama benim bildiğim infertilite için sadece kadın doğum yonlendirebiliyor. Ozellerde doktoru var mı bilmiyorum devlet için bu söylediğim

Tekrar çocuk olmsi için gideceğim canım hormon testi yaptırdım temiz çıktı yumurtalık larıma da bakıldı temiz çıktı yinede ikinci kez gebelik olmadı Mart ayında kimyasal oldu sade belki iğne fln yapılır bilemiyorum

Çatlatma iğnesi falan yapılabilir evet , bir kadın doğuma gidin o zaten yönlendirir sizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…