Bı sorun olmamasına rağmen anne olamıyorum 🥺

Gurbetgeliniii37

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2022
62
15
23
Selamlar öncelikle. Başlıktan da anladığınz üzere bı sorunum yok 1 buçuk senedir doktorlara gidiyorum hiçbir şekilde tedavi olmadan dönüyorum bı ara prolaktin yükseldi ilaçla dusurduk adetim düzenli şuan ama gebe kalamıyorum sizce ne yapmam gerek gurbetteyim tek olunca da ister istemez kafaya takıyorum rabbim kimsenin kucağını boş birakmasin gerçekten çok zor 🥺 diyorum bazen çocuğum olsaydı bana arkadaş olirdu beraber büyürdük herşeyi beraber yaşardık beraber eglenirdik Allah'ım nasip ettt

Selamlar öncelikle. Başlıktan da anladığınz üzere bı sorunum yok 1 buçuk senedir doktorlara gidiyorum hiçbir şekilde tedavi olmadan dönüyorum bı ara prolaktin yükseldi ilaçla dusurduk adetim düzenli şuan ama gebe kalamıyorum sizce ne yapmam gerek gurbetteyim tek olunca da ister istemez kafaya takıyorum rabbim kimsenin kucağını boş birakmasin gerçekten çok zor 🥺 diyorum bazen çocuğum olsaydı bana arkadaş olirdu beraber büyürdük herşeyi beraber yaşardık beraber eglenirdik Allah'ım nasip ettt
Kafandan çocuk fikrini atman lazım canım böyle düşünerek olmuyor çünkü bizim de 2 yıl olmadı doktor doktor gezdim biri diyordu sorunun yok biri diyor pcossun tedavi falan yapılmadı. En son çatlatma iğnesi denendi onunla hamile kaldım. Çok stresli bir durum ama gerçekten kafandan cikartman lazım bende hep neden olmuyor neden olmuyor diyip durdum. İğne vurulduğu zaman da zaten yine olmayacak ama deneyelim bı dedim kafamdan çıkarttım 14. Günü test bile yapmayacaktım regl olcam ben zaten diye eşim usteledi bir yap bakalım diye öyle çift çizgiyi görmüştüm

Kafandan çocuk fikrini atman lazım canım böyle düşünerek olmuyor çünkü bizim de 2 yıl olmadı doktor doktor gezdim biri diyordu sorunun yok biri diyor pcossun tedavi falan yapılmadı. En son çatlatma iğnesi denendi onunla hamile kaldım. Çok stresli bir durum ama gerçekten kafandan cikartman lazım bende hep neden olmuyor neden olmuyor diyip durdum. İğne vurulduğu zaman da zaten yine olmayacak ama deneyelim bı dedim kafamdan çıkarttım 14. Günü test bile yapmayacaktım regl olcam ben zaten diye eşim usteledi bir yap bakalım diye öyle çift çizgiyi görmüştüm
Yaa ne güzel ben yumurtlama takibi yaptirdim hastanede çatlatma iğnesi ne gerek duymadı doktor kendi kendine çatlıyor dedi ama anlamadığım neden yani neden olmuyoe bı sorun yoksa

ne mutlu size ilk denemenizde olmuş benimde 1yıldır olmuyor iğne oldum 2 gün oldu neler yaptınız iğne sonrası öneriniz varmıdır inş benimde ilk aydan olur zor bi süreç takmıyorum diyorum ama adetime 5 gün kala stres yapmaya başlıyorum

Yaa ne güzel ben yumurtlama takibi yaptirdim hastanede çatlatma iğnesi ne gerek duymadı doktor kendi kendine çatlıyor dedi ama anlamadığım neden yani neden olmuyoe bı sorun yoksa
Herşey yolunda demek ki çok güzel dediğim gibi onu kafandan atman lazım yani çocuğum olsun diye şartlama kendini çıkart aklından eşinle kafanızı dağıtın güzel birşeyler yapın çocuğu düşünme bir de yumurtlama da sıkıntı yoksa 2 günde 1 ilişki denemenizi öneririm bu şekilde de hamile kalan çok oluyor ilişkiden sonra hemen kalkma

ne mutlu size ilk denemenizde olmuş benimde 1yıldır olmuyor iğne oldum 2 gün oldu neler yaptınız iğne sonrası öneriniz varmıdır inş benimde ilk aydan olur zor bi süreç takmıyorum diyorum ama adetime 5 gün kala stres yapmaya başlıyorum
Evet oldu ama erken doğum ile bebeğimi kaybettim 2 gün yaşadı sadece 😔
İğne sonrası benim doktorum 2 günde 1 ilişki , ilişkiden sonra hemen kalkmayacaksin kalçanın altına yastık koy 15 dk bekle demişti o şekilde yaptık hep

Merhaba Ben de gurbetteyim sizi çok iyi anliyorum😔 4 sene sonra hamile kaldim stres etkilesede insan dusunmeden yapamiyor kac senelik evlisiniz eşiniz de muayene oldu mu?

Eşim muayene oldu herşey çok güzel çıktı
Cok iyi sorun olmamasi
22 yaşındayım hiç doğum yapmadım sanırım o doğumdan sonra tıkanıyor veya bı rahatsizlikla bende öyle şeyler olmadı hiç sanmıyorum tıkanık olacağını
Tıkanıkligin doğumla alakası yok olabiliyor direkt doktor öneriyor zaten 2.senemde oldum bir sorun çikmadi 2 tüpte açıktı çok kısa bir işlem zaten ondan sonra çeşitli tedavilere başlayabiliyorsunuz.

Problemi tek kendinizde arayıp bu psikolojiyi tek neden kaldırıyorsunuz ki problem eşinizde olabilir mi? Eşinizi göstermeniz gerekiyor bu durumda

Belkide gününü kaciriyorsundur adetten baslayip 2 günde 1 iliskiyi denedinmi biri olmazsa birinde olur

22 yaşındayım hiç doğum yapmadım sanırım o doğumdan sonra tıkanıyor veya bı rahatsizlikla bende öyle şeyler olmadı hiç sanmıyorum tıkanık olacağını
alakası yok hsg zaten rahmin yapısına bakmak için çekiliyo yaş veya doğurman önemli değil kontrol amaçlı çekilirsin bazen doğuştan kanal tüp yapışık tıkalı olabiliyomuş tıkanıklık varsa doktor açar

Allahın takdiri biz ne yaparsak yapalım O ol demedikten sonra olmuyor

Evet deniyoruz hep o şekil bakalım gerisi takdiri ilahi
Allah'ım hepimizin yardimcisi olsun ovulasyon testi alabiliyormusun peki bulunduğun ülkede varsa anca o sekilde ilerleme kat edebilirsin yada paran varsa tüp bebek deniyecen Türkiye'de olsaydın şimdiye coktan gebeydin belkide yurt dışında birşeyler yaptiramaman beni üzdü inanki 😔

Bende 2 yıldır deniyoruz bir kimyasal gebelik geçirdim onun şimdi ne yapacağım bilmiyorum hangi doktora gideceğim bile hangi bölüme gitmeliyim bende eşimde yardımcı olursanız çok sevinirim

X