bi sorum varrrrrrrr

renkli35

Guru
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2008
455
66
kızlar ben 13+5 günlük hamileyim şubatın sonu gibi anne olucam inşallah ve bir iki gündür göğsümden beyaz ama çok sıvı olmayan bişey akıyo, annem süt olabilir belki dedi ama erken değil mi daha?? böyle bişey yaşadınız mı siz ya da çevrenizde birileri.

ben yaşamıştım sakın sıkma akması için birşey yapma dr. um normal olabilir demişti bir süre sonra kesildi sonra yine oldu ...normal benim 16. haftada olmuştu

canım elimde gebelikle ilgili bir dergi var, 14. haftada göğüslerde sütebenzer bir sıvı gelebilir yazıyor o dergide, ben de çok bekledim ama benim akmadı, bakalım ilerde gelir belki.

evet canim süt bendede gelmisti sakin SIKMA cnm ,doktoruna gidince sor tekrar detayli bilgi icin

cnm sıkma sut o bende 2aylık hamısken baslamıstı osut bebıslerınızın emıcegı ılk sut olcagından cok kıymetlıdır. cok besınlı ve yararlı dır ama azdır o yuzden sakın sıkıp bosa harcamayın

canım gayet normal hatta ben hamile kalmadan önce aynı şeyi yaşadım bi süre sonra geçiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…