bi kaza oldu :S ihtimal var mıdır ?

ilimpesinde

---ela---
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2012
741
31
merhaba arkadaşlarım güzel bir gün diliyorum herbirinize inş:) ...

memlekete adana ya gitmiştim pazar döndüm ..haziran ayının başında regl oldum .. diğer regl günümde temmuz başı 5/6 temmuz gibi sanırsam ...dün gece bi kaza oldu korunmuyorduk olan oldu..ama bnden az bişe kan gelmiş pçeteye baktım koyu kırmızı fln değil kırmızıyla pembe arası .. kocam hadi acile doktora gidelim dedi,bi sabah olsunda belki hava değişiminden regl günüm 10gün önceye almıştır dedim..tuvalete çıktım ne kan geldi ne leke .. 10 gün önceye aldığını hatırlamıyorum hiç..hem regl olsam haziran ayı içinde 2.defa regl olmuş olcam yine kuşkulu bi durum değil mi ?

bi de dün geceki kaza da olurya hamile kalma şansım olur mu regl günüm temmuz 5/6 sı gibi .. yoksa ertesi gün hapı aldırcam .. ya da aldırmam şansa bırakırım olmayadabilir ilk defada çnki .. ay yardım edin nnoluurr ve bu kan niye geldi korkmalımıyım ??

yerleşme kanaması olabılır canım aklıma bu geldı..

birde 72 saat ıcınde alman gerekıyor dıye bılıyorum norveloyu..

yerleşme kanaması olabılır canım aklıma bu geldı..

birde 72 saat ıcınde alman gerekıyor dıye bılıyorum norveloyu..

Cevap verdigin icin sagol cnm :) norlevoyu icme diyo kocam, ha kurtaj ha ilac diyo.. ama sadece dun gece oldu bu kaza temmuz basi regl olmam gerek..ama simdi ilk defada tutar ml bilmem.adete 1 hafta 10gun kala hamile kalinir mi bilmiorum .. aslinda hic birsey bilmiyorum bu konular hakkinda :))))))

canım ilaç zaten norvelo(ertesı gun hapı)dıye bılıyorum.. valla eger yumurtlama gununde tutabılır bılemem..ama stres yapma daha sımdıden cunku bu streste gecıkmesını saglayabılır.. 5haftalıklarda kurtaj değil zaten doktor dusuk yapmanı saglayacak ılaçlar verıyor dıye bılıyorum .küraj için bebegın buyuk olması yanı vajınadan çıkması artık ımkansız oldugu durumlarda doktor bebegı parca parca kesip cıkartıyor içinden(vajınadan) bence bukadar bekletmeden daha bebege can gelmeden kucukken alınması bana gore daha mantıklı...

:) cnm bnm teşekkürler ..

p.tesi gece içime boşalınca,ertesi gün gider hap alırım dedim norlevoyu,tamamiyle önlerim dedim kendimce..kocamda aman ne alcan kısmetimizde olacağı warsa olsun ne diye olacak bişeyi ertesigün hapıyla önlüyosun ha kürtaj ha norlevo dedi,peki dedik.. kısmet bakalım.. adetime 10 gün war temmuzun 6sı sanırsam belki tutmaz ztn diye telaşlanmadıım,ha olsa da güzel olur ama özellikle yapmadığımız için düşünmeden yaptığımız için acabalar dolanıyo kafamda .. yoksa kürtaja assslaaaaaa öyle bişe düşünmem kötü bi durum olmadığı sürece alınması gerekmediği sürece bebeği,kürtaja karşıyım kendim için ,ama saygım war tabi kimse kimsenin içini halini bilemez ... acaba tutar mı sence :) çnki migren tedawisi için ilaç wermişti dr , eğer şüphelndiğin bi durum olursa ilacı bırak demişti içmesemmi artık :)))))

ayy canım kusura bakma yanlıs okumusum..bende suan senınle aynı dertten muzdarıbımde :) kafam ona takık...

bende sana soyleyım derdımı yasmını bırakalı 1ay oldu,esımle 2kez ılıskımız oldu onunlada eşim prez.. kourunuyordu yani.. şimdi adet sıklusum olarak 31gun oldu yanı adetım geceli bi hayliiii oldu.. yanı ben son adet tarıhım 26 mayıs benım ..bende temmuzda onemlı bı sınav var ona hazırlanıyorum-- dıyorum çok stres yaptım oyuzden gelmedi.. ama su varkı evlılıgımızın 2.yılında yine eşim prez.. le olan ılıskımızde kazara hamıle kaldım . yanı hamıleliği dusunmedıgımız ıcın hamılelık oncesi bı hazırlıgım yoktu doktor folik asit eksıklıgınden dustu dedi.. ee şimdi 3.5yıllık evlıyım (3ay sonra 4.yılımıza gırcez) yıne bende bı hazırlık yok ne folık asıte basladım nede dusukten dolayı ek olarak b12 bıtamınıne basladım.. bide saframı adırmıstım doktor 6ay yasak demıstı oyuzden korunuyorduk zaten.. yanı daha 6ay gecmedi..
şimdi eger hamıleysem bebege bısey olurmukı hiç bi ön hazırlık yapmadım cunku bide karnımda 4delıkten 30 dıkıs var bu gebelıgın ılerı safhalarında dıkıslerım tekrardan acılırmı acaba ondanda korkuyorum.. hapıda esım işi dolayısıyla yanımda değil buaralar arada haftasonları gelebılıyor ara ara oyuzden bırakmıstım bosuna korunmayım dıye.. kımden koruncam kocam yopkki ::) hapın bana hiç bi yan tesiri olmadı onuda belirteyım...

testlerımde önce bısey cıkmadı sonra pembe bulutumsu cizgi gibi bişey cıktı ertesı gun tekrar yaptım yıne bısey cıkmadı ben suan durumumu anlayamıyorum

senın ıcınde eger suphelerın varsa ıcme bı sure ilaç.. bide folik asite basla bence.. sonuc ıtıbarıyle nasip varsa olur dıyoarsanız

Son düzenleme:
cnm wallaa bende ne folik asit ne bişe içiyorum,aslında bebek olsunmuuu olmasın mııı diye düşünüp duruyoruz tabi hadi diyince de olmayadabilir ne yapsam bilmiyorum ... p.tesi geceden beri ilaç namına hiç birşey içmiyorum...warmıdır acaba reg gününe 10 hgün kala hamile kalan :)))) ? yoksa şimdi kocamı arayıp folik asit fln mı aldırsam doktora gidip o mu yönlendirse ...ama 3.gün bgün nası bilsinde yönlendirsin... folik asit bebek yokken de iiçilse bişe olur mu ayy warya hiçbirşey bilmiyormuşum :))))))))

seninde durumun azbişe karmaşık sınavında warmış ALLAH muaffak etsin inş dileğine kawuşursun cnm bebişinde hemencecik olur,sana da zararı olmayacak şekilde inş :))

bence değilsin ama bizler ne derece bilebiliriz değilmi :)

psikolojik olabilir şişkinlik fln .. mide bulantısı için birşey diyemem çnki kişiden kişiye değişir,ben 2.5 aylık hamileyim bulantı fln bilmem çok şükür

Demek hamile kalmışsın, hayırlı olsun canım. Ne güzel uğraşmadan kalmışsın işte. Darısı bize olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…