Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Bi fondöten bulamadım

dunyagunes

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2012
220
0
arkadaşlar 2 3 yıldır fondoten kullanıorum yeni yeni başladım adam gibi bişi bulamadım şuan kullandğım loreal vissible 120 no kötü diil ewet kapatclğı felan çok iyi tenimede gidior ama ßen böyle daha farklı arıyorum yüüzmde belli olmıcak parlamıcak bebek gibi pürüssüz bi görünüm vericek warmıı bi önerisi oalan ? ( cildim çok pürüslü diiL çok az ufak ufak bikaç svle olablio basen t bölgesi yağlı :) beyaz tenliyim.
geçenlerde alix avien önerdiler ama emin olamadım kullanan varmı?
birdee fondotenmi pudramı kapatıcımı cilde daha az zarar verir günlük kullanım için hangisi yeterli olur

Canım ben Alix Avien'in terracota pudrasını fırçalayla uygulayarak kullanıyorum,memnunum.Yoğun bir pudra kapatıcılığı gayet iyi,1 numarası beyaz tenliler için gayet ideal...

Bana pudra fondotene göre daha masum geliyor...

Son düzenleme:
guerlain parure extreme....netten bi araştır istiyosan cnm çok guzel bi fondotenmiş ben kullanmadım ama iyi yorumlar duydum

canım ben alix avien'in terracota pudrasını fırçalayla uygulayarak kullanıyorum,memnunum.yoğun bir pudra kapatıcılığı gayet iyi,1 numarası beyaz tenliler için gayet ideal...

Bana pudra fondotene göre daha masum geliyor...

aslında banada pudra daha masum ve doal gelior abartısız enazndan :) fakat yüzüne sürdüğünde pütür pütür toz toz druomu ? Yoksa yüzeysel doal olarak hafif pürüsleri kapatıor yüznde war yok belli olmuormu nasıl bu ve fiyatı nakdr acaba

guerlain parure extreme....netten bi araştır istiyosan cnm çok guzel bi fondotenmiş ben kullanmadım ama iyi yorumlar duydum

evet canım baktım az önce gerçekten yorumlar iyi ama yorumlra güvenip aldğm okdr parfüm ve makyj ürününden pişman oldumki:)) bizzat kullanmş birinden duymak daha güven verici. : ))

aslında banada pudra daha masum ve doal gelior abartısız enazndan :) fakat yüzüne sürdüğünde pütür pütür toz toz druomu ? Yoksa yüzeysel doal olarak hafif pürüsleri kapatıor yüznde war yok belli olmuormu nasıl bu ve fiyatı nakdr acaba

bu pudrayıda biraz araştrdım ama bi zehir maddesi warmıl içindekler bölğmnde okursanz grürsünüz diorlar birde allık gibi parlaklık oluomş yüzde kadifemsi mat bi grünüm olmuomuş :KK43: sizdedemi öle

Ben fırçalayla uyguluyorum ve gayet doğal duruyor.Kremsi bir yapısı var o nedenle pütür,pütür,toz toz durmuyor.30-35 TL.gibi fiyatı.
bu pudrayıda biraz araştrdım ama bi zehir maddesi warmıl içindekler bölğmnde okursanz grürsünüz diorlar birde allık gibi parlaklık oluomş yüzde kadifemsi mat bi grünüm olmuomuş :KK43: sizdedemi öle
Allık gibi parlak olmuyor çünkü diğer terracotalar gibi simli değil. Zehirden kasıt paraben sanırım.Yaygın olarak kullanılan korucuyucu madde ve birçok ürünün içinde bulunuyor ne yazık ki;fondoten, pudra,, göz farı, maskara, makyaj temizliyiciler, ruj, oje,nemlendirici losyon ve kremler, diş macunu, diş tozu ve temizliyicileri, güneş yağları, cilt temizleyiciler, terlemeyi önleyici deodorantlar, sabunlar,salata sosları, mayonez, hardal, ketçap, dondurulmuş gıdalar-sebzeler, reçeller, meyve suları…Tıpkı radyasyon gibi hayatımızın her alanında var parabenler maalesef...

bna da pudra daha masum geliyor zaten cildinde güzelmiş fondöteni sadece özel zamanlarda kullan bence her gün kullanılan fondtn de ciltte portakal kabuğu görüntüsü oluşturuyor malesef birde pudra pütür pütür gözüksün istemiyorsan altına matlaştırıcı nemlendirici uygulayabilirsin

arkadaşlar 2 3 yıldır fondoten kullanıorum yeni yeni başladım adam gibi bişi bulamadım şuan kullandğım loreal vissible 120 no kötü diil ewet kapatclğı felan çok iyi tenimede gidior ama ßen böyle daha farklı arıyorum yüüzmde belli olmıcak parlamıcak bebek gibi pürüssüz bi görünüm vericek warmıı bi önerisi oalan ? ( cildim çok pürüslü diiL çok az ufak ufak bikaç svle olablio basen t bölgesi yağlı :) beyaz tenliyim.
geçenlerde alix avien önerdiler ama emin olamadım kullanan varmı?
birdee fondotenmi pudramı kapatıcımı cilde daha az zarar verir günlük kullanım için hangisi yeterli olur

mrb,

benefit'in lemon aid kapatıcısını denemediysen dene derim :)

bna da pudra daha masum geliyor zaten cildinde güzelmiş fondöteni sadece özel zamanlarda kullan bence her gün kullanılan fondtn de ciltte portakal kabuğu görüntüsü oluşturuyor malesef birde pudra pütür pütür gözüksün istemiyorsan altına matlaştırıcı nemlendirici uygulayabilirsin

:)) nenlndrci ypsamda bazn burundaa yine pütrlk oluo sinir oluorm :))) yaa

Bence bebek gibi bir cilt ve suratında kalıp gibi duran bir şey istemiyorsan BB kremleri denemelisin. Markada veriyim hatta.. Purebeauty bb krem çok iyi, hem kapatıcılığı hem kalıcılığı. Birde içinde ekstra nemlendirme özelliği var ve 30 SPF koruması. Ayrıca gözeneklerin hava almasınıda sağlıyor ben memnunum.

Bence bebek gibi bir cilt ve suratında kalıp gibi duran bir şey istemiyorsan BB kremleri denemelisin. Markada veriyim hatta.. Purebeauty bb krem çok iyi, hem kapatıcılığı hem kalıcılığı. Birde içinde ekstra nemlendirme özelliği var ve 30 SPF koruması. Ayrıca gözeneklerin hava almasınıda sağlıyor ben memnunum.

:)) bunada bi bakmak lazm tşkler :)

X