Bölgesel İncelme bi el de bana uzatın:)

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

fahidansin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2011
38
0
hanımlar ben 20 yaşımdayım.uzun boyluyum çirkinde sayılmam.benim sorunum vücut ölçülerimin uymaması. belden aşağısı çok geniş. bacaklarım vücuduma göre kalın ve basenlerim var kalçam geniş ama düz. bu yaşımda selülit çatlak varis hepsi bende mevcut:) geçeceklerini pek sanmıyorum ama biraz azalsalar keşke. sitede bir sürü yöntem var hepsini okumaya vakit bulamıyorum.kafam da karışıyor. yok mu bana en etkili yöntemi söyleyecek olan. incelmek istiyorummmmm....:84:

ben biberiye yağı ile verilen karışımı uyguladım 20 gün kadar düzenli olarak 1 beden inceldim. bacaklarım inceldi özellikle. 2 şişe biberiye yağı ile bir şişe portakal yağını ayrı bir kapta karıştırdım. her gün sürdüm bazen günde 2 kere sürdüm kremler gibi.uygun oldugum zamanlarda streç film ile sarıp yarım saat bekletttim. bende şu zayıflama kemerlerinden var beklerken onu da kullandım. bunu selülit için yapmıştım ama baya etkili oldu. şimdi bıraktım tekrar başlamayı düşünüyorum. tabi bunları yaparken kesinlikle kahve ve gazlı asitli içecek içmedim hala içmiyorum.. kızartma ve yağlı şeyler yememeye dikkat ediyorum. bende avonun bilyeli başlığı olan sıkılaştırıcısıda var arada onuda kullanıyorum. Burda biraz azimli olmak gerekiyor. Yağlar gerçekten işe yarıyor. ama kokusu biraz kötü. bide üzerine yürüyüş oldumu bir ayda çok şey değişiyor.

ne kadar şanslısın ben bieşye başlyıp bırakıyorum. bende aktardan biberiye yağı ile susam yağı aldım portakal yerine susam yağı olmazmı canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…