bi dua nızı alırımm :)

gizemlikus01

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2016
27
25
34
kızlar yarın kıl donmesı amelıyatına gırecegım.hala bıraz endıselerim var Allahın ıznıyle sag saglım gırıp cıkarım ınsallah.soyle bı durum var ayrıca hıc bı kız arkadasım kalmadı.hepsı yalan arkadasmıs.yarın amelıyata gırecegımden hıc bı arkadasımın haberı yok nıye aylardır nasılsın napıyosun dıye soran bıle olmadı.(bu arada ben yenı nısanlandım mayıs ayında nısanlandım.nısandan sonra yakın arkadaslarımdan hıc bırı yazmadı)bazısı nısanımı kutlamadı bıle ne hayırlı olsun dedı ne de nısanla ılgılı bır fotografımı begendı.acaba kıskandılarda ondan mı konusmuyorlar anlayamadım.her neyse ben onların kotu gunlerınde yanında olmustum.onlar benım yarın amelıyat olacagımı bıle bılmıyorlar.ne garıp ınsanlar..dunya... yanımda sadece aılem ve nısanlım var cok sukur allah onların yoklugunu gostermesın.. neyse konuya gelcek olursak kızlar eger bu yazımı okuyorsanız benım ıcın nolur dua edın sımdı amelıyatın sorunsuz gecmesı ıcın..Sıımdıden Allah hepınızden razı olsun..eve dondugumde Allahın ıznıyle sonucları yazıcam.kendınıze ıyı bakın
Allaha emanet olun

Aile ve nişanlın yeter zaten sana başkasına gerek yok.dostluk arkadaşlıkla hep yalan dolan.ama sanki hiç olmamasıda normal değil :) acaba arıza bi tarafınız mı var :) benimde çok dostum yok ama iki üç tane can ciğer var geriside umrumda değil zaten.nyse ameliyatınızda başarılar,merak etmeyin herşey çok güzel olacak...

Geçmiş olsun şimdiden.
Valla üzerinize alınmayın sizi tanımıyorum ama bazıları böyle nişan ya da düğün olaylarından sonra aşırı nispet havasına bürünüyor siz de böyle bir şey falan mı yaptınız faceten foto paylaşırken ?
Mesela bizim iş yerinde çalışan bir kız vardı evlendi çok da küçük evlendi 20 yaşındaydı,fotolarını paylaşırken darısı evde kalmış kız arkadaşlarıma gibi hödükçe bir laf etti herkes bir anda sırt çevirdi :/

ınanın kı cok az foto paylasmaya ozen gosterdım gorgusuzluk olmasın dıye.ve soyle bıse ben 26 yasındayım.ve arkadaslarımın hepsı lıseden sonra evlendıler cocukları bıle oldu ben ve bı ıkı kısı bekar kalmıstık sadece.evlenenlerın hepsı dıyordu hadı evlen sende evlenemedın bırını bulamadın evde kaldın ne zman evlenecen falan dıye.nısanlandım bunları soyleyenlerın hıc bırı mutlulugumu paylasmadı

arıza degılde genelde kıskanılan bı ınsanım.halbukı cok guzel cok zengın ne bılım cok cok cok bıseyım yok.hatta fakır bıle sayılabılırım.ıssızım kac senedır ıs bulamıorm gırdıgım ıste bır bok cıkıyor ayrılmak zorunda kalıyorum vs.ama ustumden nazarları bı turlu atamıyorum.bende anlayamıyorum.

Bir erkek arkadaşım ameliyat olmuştu kıl dönmesinden baya sıkıntı çekmişti. Geçmiş olsun

arkadaslar amelıyattan cıktım cuma gunu taburcu oldum hastanede 2 gece kaldım.amelıyat lokal.belden asagısı uyusturularak yanı belden ıgne yapılarak oldu.ıgne bıraz can yakıcı.ztn sonrasını hıssetmedım.amelıyat basarılı fakat sonrası sıkıntılıydı.hala amelıyatlı bolgeye baglı dren(hortum boru vs) onunla gezıorm.ıcerdekı pıs kan ıltıhap vs cekıor.persembe gunu onu cıkarıcaklar.ıkı hafta sonra dıkısler alıncak.oturmak nasıl bıse unuttum gercekten.yuz ustu yaan sekılde yasıorm.sımdılık durumlar boyle allah kımsenın basına vermesın kolay bı operasyon dıyenler evet ole ama sonrası kotu yasamayan bılemez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…