bi cevap yazın yahu:)

iremelek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2008
24
1
41
arkadaşlar 3 aylık hamileyim...medikal park fatih hastanesinde kont.oluyorum ve çok memnunum.bu hastanede sezeryan doğum yapan var mı aranızda..varsa bilgi verirse çok sevinirim..bu arada sezeryan mı normal miii..tecrübelerinizden yararlanmak istiyorumm...herkese Allah nasip etsin..hayırlı günler diliyorummm....

canım o hastaneyi bilmiyorum ama bence eğer bir sorunun yoksa normal doğum yap derim.

çevremde çok sezeryan olan var o yüzden neler yaşadıklarını biliyorum. ağrıların öyle hemen geçmiyor. hatta dikişler kaynadıktan sonra bile üşüttüğünde falan sızlar. ikinci doğumunu da sezeryan yapmalısın. 3 doğumdan sonrası yasak.

sonra vücut normal yolla doğum yapmadığı için hormonlar doğum yaptığını anlayamıyor, ve senin açından da iyi olmuyor.

kendini geç toparlarsın, sonra yine hormonlar yüzzünden sütün gelmez gelsede az gelir, sonra bebek alamayınca istemez bi daha.. dikişlerinden dolayı eğilip emzirmen zor olur.

canım bunlar olabilecek şeyler. ve çevremde çok gördüm.

ama normal doğumda hem sen çabuk toparlarsın hem de bebiş için iyi olur. normal doğumda sütün gelir, iki-üç günde ayağa kalkarsın ağrın da o kadar olmaz canım.

sadece doğum esnasında biraz fazla ağrın olacak. ama şimdi normal doğumda da epidural yapıp ağrını hafifletiyorlar.

canım benim çok teşekkür ederim cvp yazdığın için.ben de normal istiyorum ama korkuma yenik düşüyorum,o yüzden sezeryan dedim...ama nasip tabi..Allah mutlaka bi kolaylığını verir inş.hoşçakal...

tatlım.... bende aynı fikirdeyim.... normal doğum tercih et... inşallah herşey yolunda gider ve normal doğum yapabilirsin... epidural mutlaka iste... sezeryanda bile epidural uygulanabiliyor... bence çok büyük bi rahatlık...
ben hastaneyi duydum ... oldukça memnun arkadaşlarım var...ama yinede senin memnuniyetin en önemlisi... dr sevdiysen değiştirme derim....
birde doğum bölümünü ve odaları gez,bebek bölümüne bak.... buna izin veriyorlar... ve son tercih sana kalmış tabiki...
hayırlı uğurlu olsun bebeğin.... rabbim sağlık sıhatle kucağına almayı nasib etsin...

arkadaşlar 3 aylık hamileyim...medikal park fatih hastanesinde kont.oluyorum ve çok memnunum.bu hastanede sezeryan doğum yapan var mı aranızda..varsa bilgi verirse çok sevinirim..bu arada sezeryan mı normal miii..tecrübelerinizden yararlanmak istiyorumm...herkese Allah nasip etsin..hayırlı günler diliyorummm....[/QUOta.s.çok zorlukla ogluma hamile kaldıgımda normal dogum istedim saglıklı diye ama olmadı son ana kadar bekledik dr bile normal istedi sezeryan oldum 6 gün boyunca yardımsız ayaga bile kalkamadım yana bile dönemedim dogumdan 2 gün sonra yanımdaki bebegimin yüzüne bakabildim nedenmi acım çoktu emziremedim bile acıdan tabi bebegim 5 gün aç kaldı 6 sene oldu hala ceremesini çekiyorum yorum ve karar senin

herkese tşk ederim öncelikle...asel 06 sütün geciktiği ya da hiç olmadığı doğrumu...bebeğin kaç ay emdi?

canım bende sezeryan oldum tabiki ağrı oluyo ama hemen bebğimi emdirmiştim..şimdi aradan 5 sene geçti ve hiçbir sıkıntı çekmedim ameliyat yerimden...

X