Bi bu eksikti.buna da şükür...

arda_

Guru
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2008
475
1
merhaba kızlar.belki aranızda yazılarımı takip eden varsa hatırlıcaktır.bundan 2 ay önce eski doktorum bana endometrozist teşhisi koymuştu.bir tür kısırlık başlangıcı gibi bişey.ben 8 aydır ısrarla hamile kalmaya çalışırken dün aldığımız başka bir haber bizi yıktı.eşimde de varikosel çıktı.enkısa zamanda ameliyat olması gerekiyomuş.yani biz 8 aydır boşa kürek çekiyomuşuz.bu sürede zaten yıpranan sinirlerim bu haberlerle de altüst olmuş durumda.ama bu da Allahtan gelen diyip şükrediyorum.bu da bi sınav.sabırlı olmaktan ve dua etmekten başka elimden bişey gelmiyo.Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın.bu hayırlı cuma gününde hayırlı dualarımızı kabul etsin...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım inşallah en kısa zamanda Allah sana ve tüm bebiş isteyenlere bu duyguyu tatdırsın.

Merhaba arkadaşım öncelikle eşinede sanada geçmiş olsun,size endometriyosizt teşhisini laparoskopii yaparakmı kondu yoksa tahmini bulgularlamı?çünkü bende sizin gibi endometriyosizt teşhisi konulmuş biriyim ama bana sadece dr a söylediğim belirtiler doğrultusunda onun bana tahmini teşhisi,bana laparoskopi yapalım dedi kabul etmedim.Benim iki çocuğum var bu rahatsızlık bende 5 yıla yakındır vardı, bana tüp bebek yapalım sana o zaman bu yolla belki iyileşebilirsin dedi biz kabul etmedik 6 ay boyunca kendimiz denedik ve temmuz da tuttu hamdolsun şimdi hamileyim,dr da şaşırdı tutma ihtimali düşük tü ama nasıl tuttu dedi.Ayrıca benim eşimde de varikosel vardı 7 yıl önce çocuğumuz olmuyor diye dr ye gittiğimizde öğrenmişitk ameliyatını oldu eşim her iki kasığındanda çok şükür hemen eski sağlığına kavuştu ve 2 oğlum oldu.Dilerim Rabbim sizede en kısa zamanda meleğinizi kucağınıza almayı nasip eder sevgiler...a.s.:1hug:

dedigin gibi beterin beteri MEVLAM dualarimizi geri cevirmesin bizlere tez vakitte hayirli evlatlar versin

canım geçmiş olsun
endometriyosizt çikolata kisti bende de var
evet gebeliğe engel bir kist olduğunu biliyorum ama kısırlık değil
bendeki 7 cm di ama ben tedavi görmeden hamile kaldım 2 yaşında oğlum var
kist şimdi 4 cm düştü.umarım eşin en kısa zamanda sağlığına geri döner hayalleriniz gerçekleşir

merhaba kızlar.belki aranızda yazılarımı takip eden varsa hatırlıcaktır.bundan 2 ay önce eski doktorum bana endometrozist teşhisi koymuştu.bir tür kısırlık başlangıcı gibi bişey.ben 8 aydır ısrarla hamile kalmaya çalışırken dün aldığımız başka bir haber bizi yıktı.eşimde de varikosel çıktı.enkısa zamanda ameliyat olması gerekiyomuş.yani biz 8 aydır boşa kürek çekiyomuşuz.bu sürede zaten yıpranan sinirlerim bu haberlerle de altüst olmuş durumda.ama bu da Allahtan gelen diyip şükrediyorum.bu da bi sınav.sabırlı olmaktan ve dua etmekten başka elimden bişey gelmiyo.Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın.bu hayırlı cuma gününde hayırlı dualarımızı kabul etsin...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Öncelikle çok geçmiş olsun Allah'ım şifa versin biran evvel inş.Ama üzülme lütfen bak senin durumunda olupta bebişleri olanlar da varmış.Moralini yüksek tut ve bol dua et.İnşaallah seninde hamiş haberlerini alırız burdn:teselli:

Merhaba arkadaşım öncelikle eşinede sanada geçmiş olsun,size endometriyosizt teşhisini laparoskopii yaparakmı kondu yoksa tahmini bulgularlamı?çünkü bende sizin gibi endometriyosizt teşhisi konulmuş biriyim ama bana sadece dr a söylediğim belirtiler doğrultusunda onun bana tahmini teşhisi,bana laparoskopi yapalım dedi kabul etmedim.Benim iki çocuğum var bu rahatsızlık bende 5 yıla yakındır vardı, bana tüp bebek yapalım sana o zaman bu yolla belki iyileşebilirsin dedi biz kabul etmedik 6 ay boyunca kendimiz denedik ve temmuz da tuttu hamdolsun şimdi hamileyim,dr da şaşırdı tutma ihtimali düşük tü ama nasıl tuttu dedi.Ayrıca benim eşimde de varikosel vardı 7 yıl önce çocuğumuz olmuyor diye dr ye gittiğimizde öğrenmişitk ameliyatını oldu eşim her iki kasığındanda çok şükür hemen eski sağlığına kavuştu ve 2 oğlum oldu.Dilerim Rabbim sizede en kısa zamanda meleğinizi kucağınıza almayı nasip eder sevgiler...

Bunları anlatmış olmanız eminim ona moral olmuştur.a.s.

çok sağolun kızlar.bana gerçekten moral oldunuz.bu ayın sonunda sözleşmeli olarak atandığım yere gidicem.yani artık bebek çalışmalarıda askıya kadı.hayırlısı böyleymiş.Yüce Rabbimin bi bildiği vardir elbet.

eşimden ayrı ,atandığım yerde tek başıma herşeyi göğüsleyecek kadar çok istiyordum bebişimin olmasını.ama anlaşılan daha zamanı var.en güzel günde hayırlısıyla ve sağlıkla gelmesini hep diledim ve yine diliyorum.

merhaba kızlar.belki aranızda yazılarımı takip eden varsa hatırlıcaktır.bundan 2 ay önce eski doktorum bana endometrozist teşhisi koymuştu.bir tür kısırlık başlangıcı gibi bişey.ben 8 aydır ısrarla hamile kalmaya çalışırken dün aldığımız başka bir haber bizi yıktı.eşimde de varikosel çıktı.enkısa zamanda ameliyat olması gerekiyomuş.yani biz 8 aydır boşa kürek çekiyomuşuz.bu sürede zaten yıpranan sinirlerim bu haberlerle de altüst olmuş durumda.ama bu da Allahtan gelen diyip şükrediyorum.bu da bi sınav.sabırlı olmaktan ve dua etmekten başka elimden bişey gelmiyo.Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın.bu hayırlı cuma gününde hayırlı dualarımızı kabul etsin...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:[/QUOT

canım sımdıden gecmıs olsun ama.moral bozacak bısey yok durumunda.endometrozist cok ınatcı bı rahatsızlık deıl.hem su an senın rahatlamıs olman gerek cunku sorunun asıl kaynagını bulmussunuz.varıkosel amelıyatları basıt ve basarı oranı cok yuksek amelıyatlardır.arastırırsan goreceksın.esının amelıyatı sonra doktorunuz bı sure cınsel perhız ve korunma onerecek.ve bu kısa sureden sonra ınsallah hamıle kalacaksın.dusunsene sorunu bulmak cozmek demektır.hem senın rahatsızlıgınıda bılıyosunuz bununla ılgılıde gereklı tedavılerı yapar doktorun.umutlu bakalım hayata deılmı:CüvCüv: bende bı sure once bebegımı kaybettım ama yınede yenı ve saglıklı bebekler ıcın umudum var..unutma ınsanı yasatan umuttur...moral bozmak yok.....:CüvCüv:

X