Makyaj Ürünleri Bi bakarmısınız ? :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Melce

Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2013
6
0
Birşey danısmak ıstıyorum kızlaaar :) Şimdi ben bronzer almayı dusunuyordum fakat gıttıgım magazada kız bana flormarın koyu renk bir pudrasını denedi elmacıklarımın yanına :)) benımde kafam karıstı yarın alıcam ve sızce bronzer mı almalııyım yoksa koyu renk pudrayı mı ? Okuldada ara sıra kullanmak ıstıyorum yanı hafıf olmalı. Bu arada 16 yasındayım. Şimdiden tesekkurler :)

Ben flormarınkini kullanıyorum ve çok memnunum. Tavsiye ederim canım :KK49:

koyu renk pudra yüzünde çok değişik durmuyorsa alabilirsin :)) ya da en olmadıyazın yandığında kullanabileceğin bir pudra alabilirsin kışında bronzer olarak kullanırsın :)) flormarın bronzeri güzel ,rimmel de güzel tavsiye ederim :)

Birşey danısmak ıstıyorum kızlaaar :) Şimdi ben bronzer almayı dusunuyordum fakat gıttıgım magazada kız bana flormarın koyu renk bir pudrasını denedi elmacıklarımın yanına :)) benımde kafam karıstı yarın alıcam ve sızce bronzer mı almalııyım yoksa koyu renk pudrayı mı ? Okuldada ara sıra kullanmak ıstıyorum yanı hafıf olmalı. Bu arada 16 yasındayım. Şimdiden tesekkurler :)

canım 16 yaşındaysan bence sadece allık kullansan daha hoş olmaz mı mesela avonun top allıklarından bronz olan

Teşekkürler kızlaar flormarın bronzerını aldım sımdı gayet memnunum :)

X