Bi bakarmısınız regl 2 gün geçikti idrarda iki saat sonra pozitif

yelyel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2008
440
5
Kızlar reglim ilk defa 2 gün geçti hatta 28 günden hesaplarsam 4 gün geçikti 28 yada 30 günde bir oluyorum.Hiç bir belirtim yok göğüslerim regl olmadan daha çok şişerdi ama tık yok.3 Gündür aynı marka (nova)idrar testi yapıyorum ilk yaptığımda çizgi yok 1-2 saat sonra çoook silik bi cizgi belli belirsiz beliriyo pazartesiye kadar regl olmazsam kan testi yaptırıcam.Böyle bişey yaşayan varmı. idrarda 2 saat sonra silik çizgi gören ve hamile olan. umutlanmak istemiyorum hiç bi belirtimde yok regl belirtisi bile yok

Son düzenleme:
canım bende 2-3 saat sonra görüyodum ama belli bir dk dan sonraki sonuçlar değerlendirilmiyormuşş.htta bugün ben 2 gün gecikti test yaptım 5dk da çift çızgi çıktı amaaaa 3 saat sonra adet oldum:S en güvenililr kan testi imkanın varsa

belli olmaz ama bu kadar bekledikten sonra çıkan çizgi pek net olmaz doğruluğu bence de kan testi ile sağlarsın ateşinin bu derecede olmasıda güzel bişii sms inşsllsh herşey gönlünce olsun

10 dakika geçtikten sonraki pozitife güvenemiyoruz ne yazik ki. Başka bir markayla ve sabah ilk idrarınla tekrar dene bence. Bazen bir marka hatalı olabiliyor. Bir de buharlaşma çizgisi diye bişey var. 1-2 saat sonra o çizgi test kuruduğu için belirginleşiyor. Bazen onu da pozitif gibi görüyoruz. İlk 10 dakikada çıkmalı ve mutlaka renk görmelisin. İnşallah hamilesindir. Ateşin umut verici evet.

kiii ben 5 dk da pozitif görmeme rağmen sonuç negatiff BEBE TIME gebelik testi koca bi yalannnn

çok teşekkürler cevap için insan öyle olunca daha çok umutlanıyo

belli olmaz ama bu kadar bekledikten sonra çıkan çizgi pek net olmaz doğruluğu bence de kan testi ile sağlarsın ateşinin bu derecede olmasıda güzel bişii sms inşsllsh herşey gönlünce olsun

zaten hiç belirti yok.işin kötüsü regl olucakmısım gibide hissetmiyorum.aslında olsa çıkardı net bişekilde artık diyorum pazartesi kanda baktırıcam.çok teşekkürler

teşekkürler cevap için.nova testine güveniyorum aslında.şimdi gittim prediktör aldım dayanamadım yaptım onda 5 dk. sonra yarım saat içinde okunur yazıyo şimdilik bişey yok

tatlım testte illaki bir sorun vardır bndede olmuştu çöpe attım bı baktım silik çizgi snra tekrar yaptım negatif npalım üzülmenın bı faydası olmuyor kimseye inşş en yakın zmnda göbüşün dolARRR:86::86:

idrar testlerine çok güvenme,kan tahlili yaptır bence.o ya da bu marka farketmez.verdikleri sonuçlar çok belirsiz.

kızlar dün sabah itibariyle regl oldum olmasam pztsi kan testi yaptırıcaktım .hayırlısı. cevaplar için çok teşekkürler kızlar.ben dahil isteyen herkese allahım hayırlısıyla nasip etsin.Demekki sonradan çizgi belirebiliyomuş bu ayda bunu öğrenmiş oldum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…