bi bakarmısınız kızlar kafam çok karışık

tugceeeee

****AŞIK****
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2009
1.546
1
mrb hanımlar,hemen konuya giriyorum 2 ay önce polikistik over ameliyatı geçirdim va doktorum 6 aya kadar hamilke kalabileceğimi söyledi.iki aydır 21 günde geliyordu adetin ama bu ay adet günümde peç
eteye akıntıyla karışık bir damla pembelik bulaştı dahada gelen yok 10 gün geçti ldrarda baktım negatif ama güvenemiyorum her an adet olacakmışım gibi

sizce nedir bu kan testi yaptırınca hayal kırıklığına uğramak çok zoruma gidiyo beklemelimiyim daha

Canım hamile olabilirsin ama kendini de fazla kaptırma bence. Pembelik yerleşme kanaması da olabilir adetin tam sökemiyor da olabilir bence bunun en güzel yanıtını yaptıracagın bir kan testi verir ki hemsireymissin zaten hemen yaptırırsın seni iyi anlıyorum umutlanıp olmaması insanı üzüyor ama baska türlü de her an aklında oluyor hayırlısı olsun

canım test işi kolayda sonrasında hep üzüntü yaşadığım için cesaretim yok.bugün 12 gün geçti

canım bende pcos lıyım amelıyatı nıye oldun ve nasıl yaptılar bılgı verrmısın

Canım bebek için çok ilaç kullandım ama olmadı çok fazlaydılar en sonunda doktorum ufak bi ameliyatla temizleyelim dedi sezeryan gibi kestiker ve yumurtalıkların içi temizlendi

12 gün geçti hımmm bence bir kan tahlili yaptırman gerek belki bebiş geliyordur =))) OÖyle olmasa bile durum ne öğrenirsin en azından :-)

X