bi bakar mısınızz

cnnsysl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
282
3
41
kızlar dogum yapalı 12 gün oldu son 3 gündür kızım kakasını yapmıyo buda beni çok endişelendiriyo ne yapabilirrim yardım edinn

buraya yazmak yerine çocuk doktoruna götürmen çok daha mantıklı bence.
üç gün az bir zaman değil çünkü

mama veriyorsun sanırım,genelde mama yiyenlerde oluyor bu problem bencede doktora gitmen daha mantıklı,zeytin yağı içirilmiyor bildiğim kadarı ile poposundan içine sürüyorsun,COK gecmiş olsunn

Ben başka bi yerde gördüm cnm emen bebeklerde 7 günde 1 defa günde 7 defa yapmasi normalmiş şuan benim bebişimde yapmiyor ama bu sütün vucüduna yayildiğinin ve büyüdüğünün anlamina geliyormuş

benim kızım da iki gün yapmadığında endişelendim herkes normal dedi bekle kendi yapar dedi. ama ben beklemedim eczaneden fitil aldım yarısını verin diyolar ben çeyreğini verdim bir kaka yaptıki inanamazsınız küçücük vücutta nereye sığdırmış o kadar kakayı hayret ettim. ve kızım çoook rahatladı.
benim kızım hem süt hem mama ile besleniyor üstelik zeytinyağıda içiriyodum ama yinede oldu işte.
canım umarım senin bebişte çok beklemeden yapar .

Benim kızım da yapamıyodu.İdrar yollarında iltihap varmış.Kız çocuklarında genelde olurmuş ama çok zor dikkat edin arkadaşlar.İdrarından veya kakasından sümüksü bi sıvı geliyorsa doktora götürmek en iyisi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…