Aile Planlaması bi bakar mısınız önemli

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

kartanesimiyimneyim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2019
406
529
iyi geceler kızlar ben 3 aylık korunma iğnesi kullanıyorum ilk ayımın sonundayim ve adet olamadım hala 4 gün geçti normal regl ağrım da yok yan etkilerinde sık kanama yada hiç adet görememe yazıyordu kullananlar yardımcı olabilir mı acaba normal mi?ben şimdi 3 ay sonra mı regl olucam

Bazen surekli kanama yapiyor.Bazen kesiyormus.Bende surekli kanama oldu 3 aylik igneden sonra ilk ay normale dönuyor regl zamanin.Sende degisik bir koku yapti mi igne?

Ilgilen o zaman yoksa kokulu akintiya dönuyor
ben de regl olamayinca tuhaf oldum baktım çoğu kişi full regl oluyormuş 3 ah boyunca kimisi hiç olmuyormuş sanırım ben o kimisi tarafı gibiyim en azından sürekli olmaktansa hiç olmamak daha iyi . biraz akintim arttı ama kötü bi koku hissetmedim bide regl olmam gereken zamanda iki gün ağrım çok oldu ha oldum ha olcam herhalde dedim ama olmadık bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…