bi bakar mısınız...4 gün gecikti ama...:(

nesli58

yerle yeksan...
Kayıtlı Üye
31 Mart 2010
290
5
kızlar durum şu:

1-bat 15 mart
2-kistim var
3-adetim hiç gecikmezdi ilk defa bu ay gecikti
4-hamilelik belirtisi adına hiçbişey yok, adet belirtisi de yok
5-bebe time marka test yaptım negatif

acabaaa...gecikmenin sebebi şimdiye kadar düzensizlik yapmayan kistlerim mi, yoksa hamile miyim...bebe time markaya yanlış çıkıyo diyolar...bu arada çok hastayım antibiyotik kullanmam lazım ne yapmalıyım sizce...başka bi marka test aldım ama yapmaya korkuyorum, hep negatif görmekten fobi oluştu...

1 . kistten dolayı adet geç gelebilir acılen doktora gözük

2. bebe tıme testleri gnelde dogru olmuyor

3. testi hemen yap

4. güzell haberlerini beklıyorumm

5. sakın antıbıyotık içmee

Son düzenleme:
sebep ikisi de olabilir. belirtiye takılma iki hamileliğimde belirtisiz olmuştu. pyro clinice diye bi test var adete 4 gün kala bile çıkmıştı. bulabilirsen tavsiye ederim. antibiyotik alma bence ne olur ne olmaz.

teşekkür ederim kızlar...pazartesi sabah doktora gidicem inşallah...forumda ne çok gecikip de hamile olmayan var...ufff ne zor ya hamile olmak...ufff...

kayınvalidem rüyasında hamile görmüş beni... hayıdır inşallah...

merhaba arkadaşlar bende 3 gndür baş dönmesi var arada duruyo ama cogunlukla dönüyo vede aynı anda mide bulantısı biraz yemek yiynce geciyuo 10 dk sonra yne başlıo 3 gn de adet gecikmesi var vede bu ay sakıncalı gnlerde ilişkiye girdim yani 27 şubatta ilişkiye girdim 28 şubatta yumurtlama günüm acaba hamilemiyim bilmiyorum yardım edersseniz svinirim vede gögüs uçlarımda şişlikler başladı agrı yok ama sadece hassas biraz ve de şiş....yardım lütfen tşk....

canım test yapsana...

merak edenlere son durumu açıklayayım...
bu sabah idrar testi yaptım negatifti, ilaç kullanmam gerekiyodu, duramadım kan testi için hastaneye gittim, o da negatif çıktı...kistlerima baktı doktor,yok göremedim kist falan dedi... eve geldim ve adet oldum...nisan ayına kaldı umutlarım ama kistlerimin görünmeyecek kadar küçükdüğüne çok sevindim...inşallah kendileri giderken yapışıklık falan bırakmamıştır...

ben 3 yıl önce bu siteye katılmıştım hamile kalınca birden bıraktım
şimdi yine hamile kalamıyorum yine burdayım senin durumun birazda pisikolojik bende geçikme oluyor testlerde negatif cıksada inanmıyorum taki dr gidince hamile değilsin diyince en fazla bir gün sonra edet oluyorum

kayınvalidem rüyasında hamile görmüş beni... hayıdır inşallah...

inşallah hamılesındır canım ben de daha suphelerım varken babannemı beyazlar ıcınde ruyamda görmustum :) sonrasında bol bol bebeklı ruyalar gördum su an buyuk ıhtımal hamıleyım sen de öylesın ınsallah :))

nesli58 inşallah nisan ayı sana uğur getirir

inşallah...bugün yine doktora gittim...yine kist göremedi çok şükür...ama prolaktin yüksek çıktı bu sefer de, onun için ilaç verdi bi de klomen...bunlar vesile olur da nisanda hamiş olurum umarım... klomenin faydasını gören var mı acaba...

klomen yumurta oluşmasını sağlamak için veriliyo bayanlara,yumurtlama sorunun mu var senin toprak
yani adetinin 21. gününde progesteron testi yaptırdın mı hiç,bu test sağlıklı ovülasyanın oluşup oluşmadığını gösteriyo biliyodursun
eğer yumurtlamada sorunun yoksa klomen bazı insanlarda kiste sebep oluyo

yok benim yumurtlama sorunum...galiba...progesteron testi yapmadı, bebek istiyo musun dedi, 10 tabletin 5 ini iç, pazartesi kontrole gel dedi...kistlerden yeni kurtuldum zaten, gelmesinler yeniden...

Bende hamileyim sanıyodum test yaptım negatif cıktı 6 gün geikti adetim ve sonunda geldi çok umutlanmıştım hamileyim sanmıştım....

arkadaşlar merhaba bende yeni katıldım sizler gibi hamile olmayı çok istiyorum adetime daha 6 gün var sadece göğüsleimde ağrı var adet belirtisi ve hamilelik belirtisi birbirine çok benziyor malesef birde dayanamadım test yaptım predictor ama negative çıktı beklicez çaresiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…