bi Anne nekadar kötü olabilir ?

isimsiz0658

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2016
1
0
27
Şimdi ben 19 yaşında bi genç kızım.
Annem öz.babam öz kardeşim öz. üveylik bi durum yok.
şu hayatımda kendimi bildim bileli dayk yerim annemden. Hayatta bazı insanlar ailesi tarafından şanslılardır.çok özenmişimdir böyle annelere.Ben birini seviyorum çok çok seviyorum. 1 sene oluyo 10 gün sonra.Annem bu çocuğu ilk tanıdığında çok iyi çocuk bak böyleleriyle arkadaş ol.seni üzmez. bizi üzmez.o sıra bilmiyodu annem erkek arkadaşım olduğunu.zaten erkek arkadaşımdı.neyse dedim ki başşkasından öğreniceğine gelsin benden öğrensin.gittim dedim böyle böyle onunla birlikteyim çok sevindi. sonra bişeye sinirlendiğinde kızdığında benim önüme onu sürdü.Sevdiğim adam küçükken zor günler yaşamış. Annesi bırakıp gitmiş 9 yaşındayken o. Şimdi Annem babama sinirlenir bana vurur.brine kızar. onu annesinden vurur.Ailesinden herkesi doldurur . hepsi tehdit eder. Peki babam napar biliyomusunuz. Bu zamana baktığı parayı ilaç tı okuldu . saat gece 1 de çık sokağa para kazan getir der. Tabi bunlar annemin yanında.Kardeşim var bide , ona öyle davranırlarki . sanırsın ben üveyim. benim terbiyemin el vermedği buraya yazamadığım çoooook çoook şey var.
o sevdiğim adamsa buna rağmen bunlara rağmen elimi tutup dur yapma o ailen .Silme yapma ben senin yanındayım diyen. o adam ben ağlarken gözümün yaşını silen adam. Sanmayın ki ağladığımda ilk ona gittim.Anneme gittim dedim sar yaramı sen açtın sen sar. Ama noldu biliyomusunuz. geber istersen oldu.

Herkes Anne herkes baba olamıyo.İnsanın canı yanıyo be. Nekadar güzel desenizde beni ayakta tutan biri olduğu için. Evet güzel Ama bi okadarda hatta daha fazla can yakıcı bilirmisiniz.Annem beni sevsin diye yakvardım ben beni ayakta tutan olsun dibe batıran olmasın diye çok direndim ? Daha nereye kadar.

X