Bhcg

ebruli22

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2007
2.086
58
44
Bügün kan testi yaptım..1 hafta adetim yok sonuç 0.83 bu ne demek?:1no2:

canım gebelik olması için 5ten büyük olması gerekiyor bildiğim kadarıyla
benimde 0.21di yani negatifti

bende yaptırdım ama adetime daha 6 gün var 0.28 çıktı çok mu erken yaptırdım yoksa olsaydı çıkar mıydı?

vallah ben bişey anlamadım sizinkiler 0.21-0.28 arası,ya benimki niye 0.83..çok fark var

isterse 2-3 4 olsun farkeden bişey yok çünkü 5ten düşüğü gebelik olmuyor benim bildiğim zaten testtede yazıyor normal değerler 5 ten yukarısında gebelik ihtimali oluyor adetine ne kadar var?

Bügün kan testi yaptım..1 hafta adetim yok sonuç 0.83 bu ne demek?:1no2:

canım üzgünüm sonuç negatif
adetin 1 hafta geçmiş
eğer hamilelik olsaydı
5ten yüksek bir sayı çıkması gerekti
hamile olmayan değer 0-5 arasıdır:nazar:

vallah ben bişey anlamadım sizinkiler 0.21-0.28 arası,ya benimki niye 0.83..çok fark var

valla canım hiç bir fark yok
elimde kan testi sonucu var aynen yazıyorum

0.2-1 gebelik haftası değer aralığı 5-50
1-2 gebelik haftası değer aralığı 50-500

böyle gidiyo canım

1 haftalık gebelikten daha az gebelikte bile 5ten büyük olması gerekiyor yani

of offffff...kafayı yecam..teşşekürler arkadaşlar..bilmıyor nasıl olacak ama adet belirtileri daha yok bende..ilk defa boyle bişey oluyor...hiç gecikmezdı gayet düzenli bir adetim var

of offffff...kafayı yecam..teşşekürler arkadaşlar..bilmıyor nasıl olacak ama adet belirtileri daha yok bende..ilk defa boyle bişey oluyor...hiç gecikmezdı gayet düzenli bir adetim var

stresten olabilir canım
benimde hep düzenliydi ilk defa bu ay 6 gün gecikti ve sadece 2 gün sürdü.normalde 5 gün sürer
inşallah en kısa zamanda meleğine kavuşursun

stresten olabilir canım
benimde hep düzenliydi ilk defa bu ay 6 gün gecikti ve sadece 2 gün sürdü.normalde 5 gün sürer
inşallah en kısa zamanda meleğine kavuşursun

evet stresten da olabilir...inşallah sende en yakın zamanda kavuşursun cnm

bende yaptırdım ama adetime daha 6 gün var 0.28 çıktı çok mu erken yaptırdım yoksa olsaydı çıkar mıydı?

daha erken canım yumurtan geç döllendiyse
adetin geçtikten sonra test yaptırman daha sağlıklı olur

X