Gebeliğe Hazırlık bhcg

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

_BERAY_

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2007
1.571
33
46
Kızlar meraba bu benim 3.hamileliğim
diğer ikisinde kimyasal gebelik yasadım
3.hamileliğimdede adetimden bir gün önce kan değerim 11,50
3 gün sonra 23,90
5 gün sonra 165,1
2 gün sonra 181,4
2 gün sonra 140.0 bu gebeliğimde sağlıklı değil
dış gebelik olmasından çok korkuyorum acayip korkuyorum gece uyuyamıyorum
sürekli tuvalete gidiyorum ben anne olamıcam herhalde 3.bebeğime de kaybetmek üzereyim inş dış gebelik değildir

Kızlar meraba bu benim 3.hamileliğim
diğer ikisinde kimyasal gebelik yasadım
3.hamileliğimdede adetimden bir gün önce kan değerim 11,50
3 gün sonra 23,90
5 gün sonra 165,1
2 gün sonra 181,4
2 gün sonra 140.0 bu gebeliğimde sağlıklı değil
dış gebelik olmasından çok korkuyorum acayip korkuyorum gece uyuyamıyorum
sürekli tuvalete gidiyorum ben anne olamıcam herhalde 3.bebeğime de kaybetmek üzereyim inş dış gebelik değildir

canım çok üzgünüm.beklemen lazım tabii kanda sıfırlanmış olması.canım genetik bir araştırma yaptırsan diyorum.bence dış gebelik değildir.o zaman daha çok artar diye biliyorum.canım hakkımızda herşeyin hayırlısı ne dsem ne yzasam bimliyorum.çok geçmiş olsun.:çok üzgünüm:

canım çok üzgünüm.beklemen lazım tabii kanda sıfırlanmış olması.canım genetik bir araştırma yaptırsan diyorum.bence dış gebelik değildir.o zaman daha çok artar diye biliyorum.canım hakkımızda herşeyin hayırlısı ne dsem ne yzasam bimliyorum.çok geçmiş olsun.:çok üzgünüm:
yapılmayan test kalmadı cnm hepsi yapıldı
ama bir problem yok gözüküyor
kafayı yemek üzereyim dış gebelik değildir demi

Canım cok gecmiş olsun ümitsizliğe kapılma bende dıs gebelik gecirdim dua edelim inşallahh deildir doktorunla görüş belki ikizdir coğul gebeliklerdede dıs gebelikteki gibi katlama yapıyor o yüzden hemen ümitsizlie yorma dua et inşallah düşündün gibi deildir haberdar et bizleri

Canım cok gecmiş olsun ümitsizliğe kapılma bende dıs gebelik gecirdim dua edelim inşallahh deildir doktorunla görüş belki ikizdir coğul gebeliklerdede dıs gebelikteki gibi katlama yapıyor o yüzden hemen ümitsizlie yorma dua et inşallah düşündün gibi deildir haberdar et bizleri
canım benim katlama yapmadı ama

yapılmayan test kalmadı cnm hepsi yapıldı
ama bir problem yok gözüküyor
kafayı yemek üzereyim dış gebelik değildir demi

dış gebelik değil bence biliyorsun benim değerleri.benim ki gerçi düşükdü benimki parça parça düşmüşdü.sanırım senin ki kimyasal gebelik bence .bende tekrar test yaptırcam baaklım sıfırlanmışmı:Saruboceq:

dış gebelik değil bence biliyorsun benim değerleri.benim ki gerçi düşükdü benimki parça parça düşmüşdü.sanırım senin ki kimyasal gebelik bence .bende tekrar test yaptırcam baaklım sıfırlanmışmı:Saruboceq:
adetinden kaç gün sonra düştü kanaman basladı

canım bende dışgebelik geçirdim
bence kimyasal gebelik geçiryorusun birde
lekenlenmelerin varmı yada bir kasıkta ağrı

adetinden kaç gün sonra düştü kanaman basladı

canım adetimi yaklaşık 4-5 gün geçince başladı.bu arada değerler iki -üç katı artıyordu.22 kasımda düşük yaptım.yani 17 sinde başladı lekelenme 22 sinde düştü.keseyi görmeye fırsat olmadı.senağlamasenağlama

canım adetimi yaklaşık 4-5 gün geçince başladı.bu arada değerler iki -üç katı artıyordu.22 kasımda düşük yaptım.yani 17 sinde başladı lekelenme 22 sinde düştü.keseyi görmeye fırsat olmadı.senağlamasenağlama

gecmiş olsun canım bende sağ tüpümde bebiş 7 haftaya kadargelişmiş :KK43: maalese tüple birlikte bebişte alındı :KK43:

gecmiş olsun canım bende sağ tüpümde bebiş 7 haftaya kadargelişmiş :KK43: maalese tüple birlikte bebişte alındı :KK43:

burcu çok geçmiş olsun.ama yinede şansın var bir tanem.bir akrabam ve arkadaşım böyle tek tüple hamile kaldılar.birinin ilk doğumda dr yanlışlıkla almış.diğerinin dış gebelik sonucu alınmıştı.allahtan ümit kesilmiyor.rabbim inşallah bizimde yüzümüzü güldürür.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

cnm dışgebelikte bildiğim kadarıyla rakamsal değer çok artıyormuş.. Üzmek istemem ama kimyasal gebelik olabilir ama yinede herşeyi bırakmadan testler tekrar yaptır.

canım çok üzüldüm.... biliyorsun bende geçen sene dış gebelik geçirmiştim ve malesef

ve malesef benim değerim iki katına çıkmıştı çok iyi yükselmişti ama dış gebelikti herşey olacağına varıyor bende şimdi sanırım yeniden hamileyim daha kan testi yaptıramadım bakalım bende çok korkuyorum yarın dr. gidicem inşallah bir aksilik olmaz..... rabbim meleklerimizi bize bağışlasın canım..... dr. ne diyor bir açıklama yapmıyormu ne olduğuna dair.

hayırlısı olsun tatlım bozma moralini inşallah herşey yoluna girecek rabbiminde bir bildiği vardır.....gelişmelerden bizi haberdar et canım....

X