bhcg negatif çıkıp hamile kalanlar

merseray

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2008
1.275
3
42
kızlar benim günüm hayatımda ilk defa 4 gün gecikti her zaman 28.gün olurum ve stresten dolayı falan olamaz çok rahatım. bazı yerlerde okudum siz duydunuzmu bhcg negatif çıkmasına rağmen sonra hamile olduğunu öğrenen olmuşmu hiç?

canım hiç duymadım söylediğini ama kist gibi birşeyde olabilir bence bir doktora git

duydum olabılır ama zaten hcg cok dusuk ılerlıyor ya dıs gebelık oluyor yada dusuk ıle sonlanıyor

arkadasım ben bursa osmangazı hastanesınde kan testı yaptırmıstım negatif dedı gerızekalılar.ama suphelendıgım ıcın ertesı hafta tekrar yaptırdım megersem 5 haftalık hamıleymısım.bunuda bıl yanı.benım guvenım sarsıldı.ılac bıle ıcmıstım hamıle degılım dıye

arkadasım ben bursa osmangazı hastanesınde kan testı yaptırmıstım negatif dedı gerızekalılar.ama suphelendıgım ıcın ertesı hafta tekrar yaptırdım megersem 5 haftalık hamıleymısım.bunuda bıl yanı.benım guvenım sarsıldı.ılac bıle ıcmıstım hamıle degılım dıye

canım benımde ogle oldu ama hch kanda 50 ve ustu ıse kesın gebelık bagı labarotuarlar 3 haftalık dıyelım olçuyorlar degeri 49.9 egatif hamıle degılsın dıyorlar 2 gun sonra olçtursen 98 gıbı bır deger oluyor ozaman negatif diyorlar........:eek:klava:

cevaplarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar dün gece regl oldum maalesef. ama gerçekten çok ilginç hayatımda ilk defa reglim bu kadar gecikti, yani kan tahlili doğruymuş:KK43: herkese teşekkürler

X