bhcg iki günde iki katına çıkmayıp hamililiği devam eden varmı?

CAYCAY76

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
954
0
lütfen bilginiz varsa yazın benim ilk bhcg 0,5 ti 1 hafta sonra 1238,9oldu ondan 3 gün sonra 1300 küsür oldu böyle olup değeri tekrar yükselen varmı?

tatlım 3 gün içinde değerinin nerdeyse 3 katı olması gerekirdi
düşük yapıyor olabilirsin
dr.a gitmedin mi?

sanırım daha öncede konu acmıstın sen okudum diye hatırlıyorum ve cevap yazmıstım değerlerinin yükselmesi gerekirdi

canım benim 17 subatta 5,100 cıktı, 1 hafta sonra yani 25 subatta 15,000 cıktı. doktor sorun yok dedi..

bnm bhcg sonucumdadaa böyle tekrarladıı kat kat arttı ve hamileyimmm :nazar:

Benimde ilk seferde 158 di,3 gün sonra 520 çıkdı..
Dr.a gittiysen sonucu yazarmısın?
Umarım iyi bi haber verirsin..

6 haftalık hamileydim.son tahlilde 2984 ten 3100e çıktı.(2 günde)hamileliğim devam etmiyor...sizin ilk hamilelik mi?

arkadaşlar ilk msjım bu etikete nasip oldu çünkü kafam çok karışık...9 unda regl olmam gerekiyrdu olmadım mide bulantısı halsizlik göğsümde uyuşukluk gibi belirtiler çıkınca hemen bir test aldım eczaneden ve pozitif çıktı...nası sevindim o anki duygumu anlatamam.1 yıldır evliyim 4 aydır korunmasız ilişkiye girmemize rağmen her ay günüm şaşmadan regl olmambizi çok üzüyordu hiç bu konuyla ilgili doktora felan da gtmemiştim...ta ki pozitif çıkana kadar...hemen ertesi günü doktora gttim bhcg sonucum 480 çıktı adetim 5 gün gecikmişti doktor düşük buldu progesteron hormonumsa gayet iyiymiş 32...salı günü tekrar bakılcak ama salı nası gelecek bnm için bilmiyrm..bu normal mi sizce...böyle olupta sonradan yükselen oldumu aranızda...tüm anne adayları umarım tüm normal dışı gebelikler dış,mol,kimyasal,boş gibi gebelikler ve düşükler sadece okuyacağımız bilgi olarak satırlarda kalsın hayatımıza uğramasın 9 aylık yolculuktan sonrada bebişlerimizi sağlıklı bi şekilde kucağımıza alalım...

X