Bhcg hakkında

dilesem

Guru
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
85
3
40
Merhaba arkadaşlar ben 4 hafta 2 günlük hamileyim ikinci çocuğum geçen hafta çarşamba günü idrar testi yaptım pozitif çıkdı sonra perşembe günü hastahaneye gittim doktor bhcg testi istedi 3 hafta 6 günlük oluyor galiba işde değer sonucum 2340 çıkdı iki gün sonra gine yaptır dedi 4500 lerde çıkması lazım dedi ama ikinci bhcg 4500 değil 6500 lerde çıkdı neden acaba ikiz gebelik olabilirmi bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim:KK42:

Merhaba arkadaşlar ben 4 hafta 2 günlük hamileyim ikinci çocuğum geçen hafta çarşamba günü idrar testi yaptım pozitif çıkdı sonra perşembe günü hastahaneye gittim doktor bhcg testi istedi 3 hafta 6 günlük oluyor galiba işde değer sonucum 2340 çıkdı iki gün sonra gine yaptır dedi 4500 lerde çıkması lazım dedi ama ikinci bhcg 4500 değil 6500 lerde çıkdı neden acaba ikiz gebelik olabilirmi bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim:KK42:

Canim bendede ilk sonucum 826 cikti 2 gun sonra tekrarladigimda 1500 civari beklerken 2321 cikmisti ama su an ikiz diye kimse bir sey soylemedi bende 6haftalik hamileyim :)

değerlerin o zamanamı ait kafamı karıştıran 3 hafta 6 günlük değerin 2500 lerde olupda ikinci günde 6500 lerde çıkması ürkütüyor insanın aklına herşey geliyor ailemde ikizde var çok hem ikiz olayı hemde allah korusun mol gebelik denilen şeylerdede değer öyleymiş kafam karışdı

Canm 3+6 güne göre değerin yüksek bence. İnşallah mol gebelik değilde ikizdir ve sağlıklıdır inşallah

X