Bhcg değerim kızlar yorum lütfen

Su-Perisi

Meleğim iyiki varsın...
Kayıtlı Üye
5 Mart 2007
3.864
3
Kızlar satım 6 mayıs.adetim 2 gün geçti bugün kan testi verdim
bthcg değerim 211.22 çıktı.bana düşük geldi sizce nasıl.lütfen yorumlarmısınız.
doktor değer için daha erken gebelik dedi 1 hafta 10 gün sonra tekrar gel dedi.korktum açıkçası bu değerden.

Kızlar satım 6 mayıs.adetim 2 gün geçti bugün kan testi verdim
bthcg değerim 211.22 çıktı.bana düşük geldi sizce nasıl.lütfen yorumlarmısınız.
doktor değer için daha erken gebelik dedi 1 hafta 10 gün sonra tekrar gel dedi.korktum açıkçası bu değerden.

Canım düşük değil o dollenme zamanyla ilgili mühim olan katlanarak artması 2 gün sonra bıdaha kan ver bence

Canım düşük değil o dollenme zamanyla ilgili mühim olan katlanarak artması 2 gün sonra bıdaha kan ver bence

evet canım bende öyle yapmayı düşünüyorum...
bi kaç gün sonra tekrar verecem kan inşallah yükselir.burdaki değerler baya yüksek.
benim değer böyle olunca canım sıkıldı...

Canım önemli olan referens aralığıdır tahlillerin ama sen çok büyük ihtimalle hamişsin. Gözün aydın canım bnm çok sevindim

endişelenme, ilk gebeliğimde adetim 2 gün gecikmişti ve değerim 78,5 çıkmıştı. bebeğim kanlı canı doğdu çok şükür :) şimdi de 1. haftasında gecikmenin yaptırdım 800 çıktı. yani yine çok yüksek değil. ama ben bu değerlere çok takılmıyorum. hep şunu düşün; alacak nefesi, yiyecek lokması varsa bu dünyada zaten doğacak. Allah tamamına erdirsin inşallah.

endişelenme, ilk gebeliğimde adetim 2 gün gecikmişti ve değerim 78,5 çıkmıştı. bebeğim kanlı canı doğdu çok şükür :) şimdi de 1. haftasında gecikmenin yaptırdım 800 çıktı. yani yine çok yüksek değil. ama ben bu değerlere çok takılmıyorum. hep şunu düşün; alacak nefesi, yiyecek lokması varsa bu dünyada zaten doğacak. Allah tamamına erdirsin inşallah.

seninde baya düşükmüş canım...
ne güzel sağlıkla almışsın kucağına...
darısı bizlere inşallah...

canım ben de aynı telaşı yaşadım seninle
gecikmenin ilk günü 80.5 çıktı benım de
cuma gününe ilk kontrolum var
sağlıkla gelsin evlatlarımız inşallah

canım ben de aynı telaşı yaşadım seninle
gecikmenin ilk günü 80.5 çıktı benım de
cuma gününe ilk kontrolum var
sağlıkla gelsin evlatlarımız inşallah

amin canım inşallah.
ben pazartesi tekrar kan verecem..
bakalım inşallah yükselir...

Tbrk ederim hamilesin... Değere çok takılma onemli olan artışi gebeligin yolunda gittiğini o şekilde anlıyor dr lar...artışın 2 gunde 2 Ye katlamasi lazim değerinin..testini aynı yaptırdigin yerde tekrarla mutlaka..

Tbrk ederim hamilesin... Değere çok takılma onemli olan artışi gebeligin yolunda gittiğini o şekilde anlıyor dr lar...artışın 2 gunde 2 Ye katlamasi lazim değerinin..testini aynı yaptırdigin yerde tekrarla mutlaka..

tşk ederim canım..
yarın gidip kan verecem bakalım inşallah yükselmiştir...

X