Bhcg degeri düşmesi

kilec

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2013
334
278
Merhabalar benim adet duzensizligim var hafif lekelenmelerim oldu dedim hasta olacagim herhalde dedim bu arada ev tasiyoruz cok yoruldum. Sonra eskiden kalma test buldum yaptim cift cizgi cikinca heyecanlanmama firsat vermeden kanamam basladi. Korktum doktora gittim bhcg 230 cikti. Dinlen 4 gun sonra gel dedi. Eve geldim siddetli karin agrisiyla kanamam artti ve bir parca geldi. Korktum düşük mü yaptim diye sonra birden kesildi. 4. Gun tekrar kan verdim 201.5 olmus. Düşük yaptiysam degerimin daha fazla düşmesi gerekmez miydi uzerinden 4 gün gecmis. Ve daha kötüsü dis gebelik mi yasiyorum bilmiyorum hamilelik belirtilerim uyku halim vs devam ediyor. Okumadigim sayfa kalmadi. Normale doner mi acaba. 2 kat yukselse bile kese gorulmeden kalp atisi duyulmadan hersey olabilir.

Merhabalar benim adet duzensizligim var hafif lekelenmelerim oldu dedim hasta olacagim herhalde dedim bu arada ev tasiyoruz cok yoruldum. Sonra eskiden kalma test buldum yaptim cift cizgi cikinca heyecanlanmama firsat vermeden kanamam basladi. Korktum doktora gittim bhcg 230 cikti. Dinlen 4 gun sonra gel dedi. Eve geldim siddetli karin agrisiyla kanamam artti ve bir parca geldi. Korktum düşük mü yaptim diye sonra birden kesildi. 4. Gun tekrar kan verdim 201.5 olmus. Düşük yaptiysam degerimin daha fazla düşmesi gerekmez miydi uzerinden 4 gün gecmis. Ve daha kötüsü dis gebelik mi yasiyorum bilmiyorum hamilelik belirtilerim uyku halim vs devam ediyor. Okumadigim sayfa kalmadi. Normale doner mi acaba. 2 kat yukselse bile kese gorulmeden kalp atisi duyulmadan hersey olabilir.
doktor kan degerın azcık dustu dıye bısey demedı mı? yoksa degerı gostermeye bı kadın doguma gıtmedn mı?? tabı kı dıs gebelık olabılır. neden aksatıyorsunuz boyle korkuyla evde oturuyorsunuz anlamıyorum ki.

Lekelenmeler ve şiddetli ağrı illa düşükte değil dış gebelikte de ilk belirti nerdeyse. Dikkatli bakılması lazım geç kalınmadan çok riskli takipte kal

Dış gebelik olabilirsin canım kanama ve az düşük olmuş beta da o mutlaka git doktora

doktor kan degerın azcık dustu dıye bısey demedı mı? yoksa degerı gostermeye bı kadın doguma gıtmedn mı?? tabı kı dıs gebelık olabılır. neden aksatıyorsunuz boyle korkuyla evde oturuyorsunuz anlamıyorum ki.
Doktor persembeye kadar bekleyelim dedi. Yoksa neden aksatayim

Dış gebelik olabilirsin canım kanama ve az düşük olmuş beta da o mutlaka git doktora
Gittim fakat bekleme taraftari doktor. Persembe bir daha kan verecegim. Ona gore birsey soyler artik yoksa dis gebeligin risklerinin farkindayim. Umarim doktorumda farkindadir.

Ilk hamileligimde bhcg testimi yanlis ölçmüşlerdi. Hatta bebegini kaybetmissin gelismemis. Hamileligi sonlandirmamiz lazim karnindaki ile bhch uyumsuz demislerdi. Dünyamı basima yikmislardi. Oysa baska doktora gidip test yaptirdim tekrar vajinal yolda kontrol etti kalp atisini bile duydum. Cok sukur kucagima aldim. Ne yazik ki ulkemizdeki doktorlar hepsi tip okuyor ama hepsi doktor olamiyor.

Cikan test sonucuna göre baska doktorada görüneceğim persembeyi stresle bekliyorum ne yazik ki surekli aklimda arada birseylere daliyorum sonra yine bir acmisim internette arastirma yaparken buluyorum kendimi dilegim dusuk yapmis olmam. Bhch degerimin daha da düşük cikmasi. Kismet tabi yine hersey Allah'ın takdiri bunda da vardir bir hayir.

Doktor persembeye kadar bekleyelim dedi. Yoksa neden aksatayim
senın ıcın endıselendıgımden dolayı yanlıs anlama sıtemımı. doktorlar cok bekletmeden dusmesı ıcın ılac verıyorlar . ben okumadım yada yazmamısın tekrar gdecegını oyuzden . ınsallah kotu bısey degıldır :110:

senın ıcın endıselendıgımden dolayı yanlıs anlama sıtemımı. doktorlar cok bekletmeden dusmesı ıcın ılac verıyorlar . ben okumadım yada yazmamısın tekrar gdecegını oyuzden . ınsallah kotu bısey degıldır :110:
Insallah yarin belli olacak test sonucuna gore baska doktorada gidecegim mutsuz,gergin ve üzgünüm biraz.

Merhaba ..ne durumdasiniz acaba 😔

X