Bhcg 4,93

MeLeKzuzum

Kuzum kollarımda:)
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2009
277
16
41
Merhaba,

Dün 4 tane idrar testi farklı markalardan yaptım hepsi çift çizgi çıktı. Kan testi yaptırdım 4,93 doktor yoktu laboratuvar daki kişi tam olarak negatif değil pozitifr yakın. Ne var ne yok diyebiliriz dedi. Bu şekilde bir olay yaşayan var mı? Bana yardımcı olur iseniz çok mutlu olurum.

Şimdiden çok teşekkürler.

idrar testinde pozitif çıkıp kan testinde negatif çıkması ilginç bence kan testini başka bir yerde yaptır umarım hamişsindir k.i.b

Cevap verdiğin için teşekkür ederim. umarım öyledir. çarşamba günü doktora gitmeye karar verdim

Merhaba,

Dün 4 tane idrar testi farklı markalardan yaptım hepsi çift çizgi çıktı. Kan testi yaptırdım 4,93 doktor yoktu laboratuvar daki kişi tam olarak negatif değil pozitifr yakın. Ne var ne yok diyebiliriz dedi. Bu şekilde bir olay yaşayan var mı? Bana yardımcı olur iseniz çok mutlu olurum.

Şimdiden çok teşekkürler.

5 in üstünde olunca gebelik oluyor zannımca ama seninkide olabilir değerler yükselebilir.tekrar kan testi yaptır istersen.

Kaybettiğim bebeiğimde de aynısı olmuştu idrarda çıkıyordu kanda çıkmadı meğer makinelerinde sorun varmış. Gerçi şimdi güvenilir bir hastanede yaptırdım. Kafam çok karışık. Dayanabilirsem çarşambaya kadar dayanacam doktorumla görüşücem bakalım. Hayırlısı umarım gelmiştir bebişim.

Kaybettiğim bebeiğimde de aynısı olmuştu idrarda çıkıyordu kanda çıkmadı meğer makinelerinde sorun varmış. Gerçi şimdi güvenilir bir hastanede yaptırdım. Kafam çok karışık. Dayanabilirsem çarşambaya kadar dayanacam doktorumla görüşücem bakalım. Hayırlısı umarım gelmiştir bebişim.

Bence yarın git doktora umarım hamilesindir rabbim herkezinde benimde duamı geri çevirmesin

değeriniz düşükmüş inşallahta istiyosanız hamilesinizdir.mutlaka doktora gidin eğer hamile olmak istiyosanız.eğer hamileyseniz düşük olmaması için ilaç verir.benim adetime iki üç gün kala yaptığım kan tahlilinde değerim.27.63 lü bişey çıkmıştı ben korkmustum değerim çok düşük diye

Evet değerim baya düşük.Artık kısmet hayırlısı ne ise o olsun.Dayanamazsam yarın tekrarlıycam testi.

canım allah gonlune gore versin. umarım pozitiftir. ama idrar testlerinin duyarlılıkları daha azdır. onlarda pozitif cıkıyorsa degerinin 4 olması bana da tuhaf geldi. ben bu ay testyaptım ve sonuc 10 cıktı. 2 gun sonra 65 ve ne yazıkki sonra gerilemeye basladı. umarım senşn boyle olmaz daha cok yeni oldugu icin az cıkmıstır. hakkınızda hayırlısı olsun ınsallah

melekkuzum sonucu merak ettim. Allah yar ve yardımcımız olsun hepimizin.hepimiz birbirimiz içn de dua edlim.Allah kabul eder inşallah...

bugün kahverengi akıntım var :KK43: 2:30 ta doktor randevum var bakalım. bu sabahta yine idrarda test yaptım ıkınci silik çizgi yine var.
hayırlısı

Canım öncelikle geçmiş olsun tekrar kan testi yaptırdı mı sonuç ne çıktı merak ettim benimde adetim iki gün geçince 4,26 çıkmıştı sonra dr negatif dedi ve ben progestan kullandım 10 gün şimdi ilacımın bitmesinden 4 gün geçti hala hastalanmadım dr ultrasonla alttan muayenede etti kist felan yoktu bikaç gün bekleyip bende tekrar kan testi yaptırmak istiyorum regl olmazsam

kızlar ya ben anlamıyorum 4leri 5 leri ben de yaptırdım sonuç 39,28 çıktı acaba hamilemiyim :Saruboceq:

benim değerim yükseldi ama akşama şiddetli kanamam başladı :KK43: parça parça ve çok sancılı bugün 4 .gün kesilmedi doktor kimyasal gebelik geçilmiş olabilirsin dedi:KK43:

kızlar ya ben anlamıyorum 4leri 5 leri ben de yaptırdım sonuç 39,28 çıktı acaba hamilemiyim :Saruboceq:

hamilesin :) 2 günde bir değerinin ıkıye katlaması lazım:) güzelce katlanır merak etme yeterki olumlu düşün :)sağlıkla gelsin bebişin.

Canım öncelikle geçmiş olsun tekrar kan testi yaptırdı mı sonuç ne çıktı merak ettim benimde adetim iki gün geçince 4,26 çıkmıştı sonra dr negatif dedi ve ben progestan kullandım 10 gün şimdi ilacımın bitmesinden 4 gün geçti hala hastalanmadım dr ultrasonla alttan muayenede etti kist felan yoktu bikaç gün bekleyip bende tekrar kan testi yaptırmak istiyorum regl olmazsam

umarım değerin güzelce katlanır. ne güzel regli olmamışsın demekki umut var :) bende olmasaydım umudum olacaktı. kısmet değilmiş. Allah herkese sağlıklı bebişler nasip etsin.

hamilesin :) 2 günde bir değerinin ıkıye katlaması lazım:) güzelce katlanır merak etme yeterki olumlu düşün :)sağlıkla gelsin bebişin.

canım sağol inşallah bir sorun olmaz. ben 3 ay önce kürtaj da oluğum için biraz korkuyorum açıkcası. ne bilim işte insanoğlu düşünmeden edemiyor. Rabbim hayırlısını versin hepimiz hakkında inşallah. bu arada yarın yine yaptırcam kan testi bakalım.

X