Bhcg 2484 çok korkuyorum gebelik olmaz diye sizce nasıl

kaspis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2024
1
0
27
Herkese merhaba. İlk tüp bebek deneyimim. 12. Günde test yaptırdım bhcg 1078 çıktı 14. Gün 2484 çıktı. 12 gün sonra randevuya cagirdilar. Ama meraktan her gün evde idrar testi yapıyorum. Hafif regl olacakmışım gibi ağrılarım haricinde hiç bir belirtim yok. Sizce değerlerim nasıl kalp atışını ve sağlıklı keseyi görürür müyüm? İçimi rahatlatın lütfen çok teşekkürler şimdiden

Herkese merhaba. İlk tüp bebek deneyimim. 12. Günde test yaptırdım bhcg 1078 çıktı 14. Gün 2484 çıktı. 12 gün sonra randevuya cagirdilar. Ama meraktan her gün evde idrar testi yapıyorum. Hafif regl olacakmışım gibi ağrılarım haricinde hiç bir belirtim yok. Sizce değerlerim nasıl kalp atışını ve sağlıklı keseyi görürür müyüm? İçimi rahatlatın lütfen çok teşekkürler şimdiden
Degeriniz cok guzel cikmis. Korkmayin ayrica Allah korusun bi sorun olsa idrar testi bi sure pozitif vermeye devam eder vucut hormonu hemen atmaz bosu bosuna test yapip stres etmeyin kendinizi. Muayneyi bekleyin

su an her sey güzel görünüyor. hüç endişe edip de süreci kendinize zehir etmeyin. inşallah sağlıklı ilerler her sey. bosuna stres yapmayın.

X