Bhcg 10.58 Hamilemiyimm

Canım ben 10 un üzerinde olunca hamilelik olarak biliyorum. ama belki değerin sınıra çok yakın olduğundan dr.un bi daha test yapacaktır. Çünkü eğer hamişsen inşallah öyledir :) her gün ikiye katlanarak değerin büyüdüğünü biliyorum. Hadi bakalım.

kızlar adetime 3 gün kala yaptırdığımda kan testini 111 çıkmıştı ondan sonra doktora gitmedim şimdi5+2 yim sizce gitmem gerekir mi kan testi için ?tam 7 haftalıkken gitcem de...

canım benim de 11 di betahcg değerim doktorum değer sınırda 4 gün sonra tekrarla testi demişti ama ben 2 gün sonra adet olmuştum umudunu kırmak istemem ama bu ihtimale hazırla bence kendini ama inşallah hamilesindir

bende 10 üzerince olunca oldugunu biliyorum cnım

bahar senn ki 5 mi çıkmştı dün bana sölemştin ya bende int bakacaktım canm inşş allah kısmet ederse 3 haftalık hamile gözüküyosn 1 hafta bekle hastalanmssn test yaptr kan testi degere bak artmş mııı öpm tatlım rabbm gönlüne göre versnnnn :sm_cool: Şeniz

Dr Um Persembe Tekrar Yaptirmmaami Söledi Sizce Gebelik Varmi??
Son Adetim 25 Ocak.
Bugün 24. Gün

HAFTALARA GÖRE BETA HCG DEĞERLERİ

Son adet tarihinden itibaren geçen hafta sayısı HCG (mIU/ml)
(INCIID)
3 hafta 5 - 50
4 hafta 3 - 426
5 hafta 19 - 7,340
6 hafta 1,080 - 56,500
7 - 12 hafta 7,650 - 288,000
13 - 16 hafta 13,300 - 254,000
17 - 24 hafta 4,060 - 165,400
25 - 40 hafta 3,640 - 117,000

DEĞERLERE GÖRE HAMİLESİN FAKAT SEN TEKRAR YAPTIR.DEĞERİN YÜKSELMESİ LAZIM.

kızlar ne olur bilgisi olan veya başına gelmiş olan bana cevap versin kafayı yiycem artık düşün düşün.. 01.08.2008 de ilk aşılamam yapıldı. 11 gün sonra kanda gebelik testi yaptırdım ve değerim 26 çıktı. Tabii sevine sevine hastaneye gittim hatta burdada yazdım moral olsun diye insanlara ilk aşılamada tutuyormuş diye.. Meğerse sınırlardaymışım.Neyse 2 gün sonra tekrar kan verdim 32 olmuş değer. takip altına aldı doktor ve o günden beri 2 gün ara ile değerlerim en baştan beri 26-32-28-32 çok garip bir şekilde ilerliyor. Sağlıksız bir gebelik olduğu kesin ama dış gebelik olmasından çok korkuyorum. Doktor hiç bir şey söyleyemiyor yarın yine kan vericem sizce bu durum ne olabilir Kimyasal gebelik olsa azda olsa artmıyor direk düşüyor sanırım bir kaç gün içinde benim adetim geçeli 1 hafta oldu ve hiç lekelenme kanama akıntım olmadı. hiç bir karın ağrısı falanda yaşamadım.

beta hcg 5 in üstüne çıktığı zaman 2 günde degere yeniden bakılır 2 ye katlayıp devam ederse gebesiniz demektir..
tebrik ederim:)

ben de bugun test yaptırdım sonuç 10.3 kımyasal olmasından korkuyorum.1 eylülde aşılama yapılmıştı.

yarın tekrar test yaptır canım eğer 20 ise 2 gün sonra bir daha. oda 30-40 arası ise kimyasal gebelik değildir. kimyasal gebelikte hcg sabit kalır. yükselmez. seninki geç tutunmuş olabilir. iyi haberlerini bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…