bezzz

zinedila

Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2007
6.275
1.584
38
kızlar bebeğimin altını en son gece uyutmadan 10 da açıyorum sabaha kadar açmıyorum birdaha ama birkaç gündür çok çiş yapıo sanırım üstüne başına çıkıyor onu deişitirirken uyanıyor bu sfeer ben de çöüzm başka bezi 2 ye kesiyorum ön tarfından kestiğim bezin yarısını öteki bezin içine sokuyorum öle çıkmıyor ama rahatsız eder diede çekiniyorum sizler hangi bezi kullanıyorsunuz ben molfıx kullanıyorum 4 9 kilosunu acaba boyutunumu değiştireyim yoksa başka bezemi geçeyimm fikirlerinize ihtiyacım war... hasta olcak die korkuyorum öle ıslak oluo badisi falan:KK43::sm_confused:KK43:

bence boyutunu değiştir canım bi an önce. artık küçük geliyor olmalı. biz bi süredir 4+ (9-20) kullanıyoruz.nerdeyse bütün bezleri denedim, prima aktif bebek te karar kıldım en son. oldukça hafif. ama 2 gündür ben de sabahları beziyle beraber kıyafetini de değiştiriyorum ve bezini iyi kapatamadığım kendime kızıyorum. sanırım belini bol bırakmışım. bi de fazla hareket ediyorsa geçebiliyor.

Son düzenleme:
bende molfix kullanıyorum. öyle bi problemim olmadı ama sen çok uzun süre değiştirmeden bırakıyormuşsun. gece emmeye falan uyandığında değiştirebilirsin yada boyutunu değiştir canım. nede olsa bebekler büyüdükçe idrar miktarları artıyor.

bende moılfix kullanıyorum çok iyi memnunuz...bence boyutunu değiştir canım 7-18 4 numara olanını al..

Prima uyu oyna derim denizcim kullan aradaki farkı hemen anlarsın yumusacık ve cok hafif hiç bez fazlalıgı olmuyo ve 4 numara kullan canım.

canım ben de hepsini denedim molfix çok kaba çocuğun bacakları ayrık duruyo
pirima uyu oyna kullandım sızdırma yaptı hatta kakası yanlardan taştı sırtından çıktı
normal pirima iyiydi
ama şimdi haggies kullanıyorum çokta memnunum 9_18 di galiba 4 numara arkası lastikli tam kavrıyo ama benim oğlanda biraz pişik yaptı ama sebamed kullanıyorum pişik falan kalmıyo

saolun kızlarr gamzecim ilk ben uyu ve oyna kullanmıştım pişik yaptı egeye olmazsa huggies deneyim napcağımı şaşırdıum bende walla ilginize teşekkürler...

bende molfix kullanıyorum memnunum gece baglıyorum sabaha kadar kalıyor degiştirmiyorum ayılınca degiştiriyorum seninki erkek ya ondan olabilir oglumda sık yaşardım baglamaklada alakalı olabilir canım

denızcım boyunu değiştir kılosu 3 numaraya uysada bebeğın boyu uymuyor malesef molfıx 4 maxi 7-18 kg al..benyakında 4 plus 9-20 kg ma geçicem bebek boyu uzun olunca çiş çıkıyor malesef bız daha 2 .ayımızda 4 numaraya geçmek zorunda kaldık çiş ve boy yuzunden.bende molfıx 7-18 kg kullanıyorum gece altını almıyorum.. akşam 8 gıbı değiştiriyorum sabah 8-9 gıbı altından alıyorum hıç çıkmıyor 12 saat gıbı altında kalıyor..ama evy babynın de asker desenlı sını aldık geçen oda çok güzel ondanda çıkmıyor ve arkası lastıklı kokulu bez ayrıca molfıkxten ınce hoşuma gıttı l.

Son düzenleme:
ben baya bi süre prima kullandım uyu ve oyna olandan ama kızım büyüdükçe memnun kalmadım 1 aydır huggies kullanıyorum kesinlikle oldukça memnunum ne kadar fazla kaka yaparsa yapsın dışına çıkmıyor...ben de gece altını değiştirmiyorum çünkü cırt sesini uyanıyor:KK66:

ben srosenin tavsiyesiyle huggies aldım ammmann almaz olaydım kızımda pişik sorunu yokken olmaya başladı kıpkırmızı oldu sivilceler cıktı pişik hepsi bi arada bezi bitirene kadar bol bol sürekli sebamed pişik kremi sürdüm allahtan bitti bugün hemen prima aldık kızarıklık gitti hemen yavrumda
canım sende 4 al bana kalırsa 4+plus almanı tercih ederim hem sen rahat baglarsın hemde bebişin rahat eder ben 4+plus kulanıyorum bu paket bitsin 5 numarayı alıcam :)

Adasucum 5 te çok buyuk be bacımmmm çocukta rahatsız olur 4+plus ıyıdır bence ..ama yınede sen bılırsın canım sonuçta sen göruyorsunn..

BEN DOĞUMUNDAN BERİ PRİMA KULLANIYORUM.
ŞU ANDA AKTİF BEBEK 4 NUMARAYI KULLANIYORUM.
BENDE GECE UYKUSUNU BÖLMEMEK İÇİN EMZİRİYORUM AMA AÇMIYORUM.
PİŞİKTE YOK, ELBİSELERİNE ÇIKMA SORUNUDA YANİ GAYET MEMNUNUM.

AMA MADEM ELBİSESİNE GEÇİYOR MUTLAKA DEĞiŞTİR CANIM.
BU ŞEKİLDE HEM PİŞİK OLUR HEMDE HASTA.
+ OLARAK FAZLA BEZDE DOLDURMA ( Yani diğerini kesip parçasını koyma gibi )
ZATEN BACAK ARALARINDA BİRŞEYLER VAR, BİRDE ONUN DAHA KALIN OLMASI DAHA DA RAHATSIZ EDER.

UMARIM ÇÖZÜME ÇABUK ULAŞIRSIN.

SEVGiLER...

CANIM BU ARADA BEN KIZIM DOĞDUĞU ANDAN İTİBAREN HİÇ PİŞİK SORUNU YAŞAMADIM.
KAYINVALİDEMİN TAVSİYESİYLE BEPANTHEN KREM KULLANIYORUM. GERÇEKTEN ÇOK iŞE YARADI.
SALYALAR AKIYOR ve BOYNUNUN ALTI KIZARIYORDU ORAYA DA SÜRDÜM KIZARIKLIK BİLE OLMUYOR.
KREM OLARAKTA BEPANTHEN TAVSİYE ETTİM BAZI ARKADAŞLARA PİŞİĞİ BİLE ÇABUCAK GEÇİRİYORMUŞ.

BiLGİNE CANIM.

bende hep prima kullanıyordum.bir de huggies deneyeyim dedim.yeni çıkanı beli esnek olan o da çok güzel.ikisindende memnunum açıkçası 4+ kullanıyorum

yazilanlarin hepsini okumadim ama boyutu cok kücük bidenem .. ben iki aydir 9-18 kullaniyorum .

yalnız huggiesin boyu biraz küçük. yani molfixle aynı numarada olan huggies biraz daha kısa. ölçmüştüm. o nedenle huggieste bir boy büyük almak lazım ama ben huggiesin tekstil yüzeyini beğenmedim.

o zaman ben büyük boya geçeyim en iyisi teşekkür ederim kızlarr senacecim bende sürekli hamedan sürüyorum çok şükür pişik olmadı kuzum ilk doğduğunda olmuştu oda bez yüzündendi prima uyu ve oyna almıştım pişik yaptı ondan sonra molfıxe geçtim

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Kaç sabah ıslak buldum kızımı. Çok yapıyor artık emmiyor heralde diye düşünüyordum. Ama dün gece en son 23:00 gibi değiştirdim ve uyuttum. Sabah 5 gibi kaka yaptığını duydum ve pişik olmaması için altını değiştireyim dedim ve maalesef sol tarafı tamamen ıslaktı. İyiki kaka yapmış da almışım. Öyle ıslak ıslak kalacaktı yavrum. 6 saat de duramayacaksa bu bez ne anlamı kaldı ki.. Ben de aktif bebe 3 kullanıyorum. 4-9 kg arası. Küçük gelmemesi lazım çünkü Selin zaten anca 6 kilo oldu.

Denizcim ben de pişik olduğunda hametan kullanıyordum hep ve hemen de geçiriyordu ama bi hemşire bana onu sürekli sürme sonuçta kimyasallar içeriyor, ben yiğenimi zeytinyağıyla büyüttüm ve hiç pişik olmadı dedi. Ben de o günden beri saf zeytinyağı sürüyorum ve hiç bir problemle karşılaşmadım. Tabi kakayı mümkün olduğunca az tutmak gerekiyor poposunda..

ben huggies kullanıyorum çok memnunum bizim burda 1 yerde indirime girmişti ben evi stokladım resmen 6 paket falan aldım 10 milyona düşmüştü.bence bezinin boyutunu değiştir ve huggies kullan derim ben memnun kalacaksın bence

X