Makyaj Ürünleri Beyu mu Yves Rocher mi?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

billgirl

DeLiDoLu:))
Kayıtlı Üye
4 Mart 2008
137
0
Merhabalarrr özel günüm için makyaj malzemesi arayışındayım ve bu arada da mağazaları gezerek forumlarda dolasıp bilgi sahibi olmaya çalışıyorum ...Öncelikle ben toplu alışveris yapacağım için hem fiyat olarka banas uygun hemde kampanyalı ürünler arayışındayımm ama tüm kampanyalar aralık sonu bitmiş durumdaaa :SSS
Bugün biraz daha gezeyim dedim bir kozmetik mağazasında beyu markayı çok övdüler bana ama daha once hiç kullanmadığım için tereddüt ettim siz hiç kullandınızmı arkadaslar güvenilir bir ürünmüdür ve fiyatlarıda bana biraz pahalı geldi açıkçası!! Sonra yves rochera ugradım oranında kampanyları bitmiş ama daha once fondotenin kullanmıştım memnun kaldım .Sizinde önerileriniz bekliyorum arkadaslar kampanyası olan başka ürün secenekleride sunarsanız sevinirm daha 1 ay vaktim var teşekkürler..

Canım paraya kıyarım diyorsan git bir Sephora'ya Nars,Benefit,Shiseido,Clinique ve Lancome a bak.Mac ve inglot a da bakablrsn gayet iyi markalar..
Ama ortalama fiyat istiyorsan Maybelline bak işini görür..
İlla Yves Rocher ya da Beyu diyorsan Yves Rocher markasını kullanan biri olarak o kadar para verme derim evet çok seviyorum ürünlerini çıldırıyorum ama indirmszken asla almam..Gereksiz pahalı ve performansı okadar abartı değil.. Beyu ya gelirsek göz kalemleri muhteşem,pudrasından da memnun kalan vardı pahalı da değil aslında ortalama fiyatta bir ürün tabi nerden alındığına bağlı..

kızlar birşey sormak istiyorum. geçen gün oje almaya gittiğim bi kozmetik firmasında mineral makyaj ürünü olarak Beyu önerdiler ama bilemedim. son zamanlarda mineral makyaj meraklısı biri olarak bu markayı yeni duyuyorum detaylı bilgisi olan var mı acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…