Beylikdüzü - Büyükçekmece-Esenyurt’ta En iyi kadın doğum doktoru hangisi?

Seln_Ay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2016
69
24
Merhabalar. Beylikdüzü, Büyükçekmece, Kıraç veya Esenyurt ta önerebileceğiniz en iyi kadın doktoru dediğiniz doktor var mı? Doktor araştırması yapıyorum. Önerileriniz benim için çok önemli 🤗 Lütfen yardımcı olur musunuz? 🌸🌼

Merhabalar. Beylikdüzü, Büyükçekmece, Kıraç veya Esenyurt ta önerebileceğiniz en iyi kadın doktoru dediğiniz doktor var mı? Doktor araştırması yapıyorum. Önerileriniz benim için çok önemli 🤗 Lütfen yardımcı olur musunuz? 🌸🌼
Esenkent olur mu? Liv hospitalda var iyi doktorlar

Çok teşekkürler nasıl kendileri peki ilgilenimi? Benim başka bir doktorum vardı özel muayene açtı muayenesi 1000 tl olmuş. Çok pahalı geldi şahsen o yüzden doktor araştırmasına geçtim 😒
İlgili doktor canım . Hastanede iyi ama dogum fiyatları allaha emanet ne kadar olur bilmiyorum onu her yer uçmuş

Kuzenim beylikdüzü devlet hastanesinde ve kadım doğumda ebe, sibel yılmaz diye bir doktor varmış çok minnoş çok iyimiş devlete gider misin bilmem ama söylemek istedim 🌸☺️🙏🏻

Merhaba Beylikdüzü yada büyükçekmece kadın doğum iyi doktor tavsiyesi olan var mı aceba

X