Lekeler, Çiller Beyazlatici kremler..

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

four dahlia

Bir bedende 5 kalptik :))
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2015
2.906
4.101
36
Merhaba kapaliyim haliyle yüzümün rengi vucudumdan daha koyu bir de denize vs gittik sadece yuzum kapkara oldu cok sinir bozucu bir durum
Beyazlatici kremler ise yariyor mu bu internette bir suru reklam cikiyor hic birine guvenesim gelmiyor deneyen tecrube eden ise yaradi diyecek olan var mi acaba
Baska bitkisel yontemlere de acigim

sinoz cok guzel

Ay şükür bir cevap geldi :) oncelikle teşekkür ediyorum musadenizle bir kac soru soracaktim cilt tipiniz nasil ilk zamanlar nasil tepki verdi cildiniz
Benim yüzümde sivilce yok tertemiz yağlı bir cilt de degil o yuzden cekiniyorum kullanmaya ters teper dertsiz basima dert alirim die

Canım ben anneme çok krem aldım pahalı kremlerden ama annem de işe yaramadı baharatcida çok ucuz Arap kızı diye krem var mavi kutulu olan krem beyaz o süper beyazlatiyor annem coook memnun kaldı başta sanki yüzü boyuyor gibi geldi bana ama değil bir süre sonra kremi surmesende beyaz oluyorsun pembesi de var onu tavsiye etmiyorum

Yaa bunu alayim o zaman ben deneyeyim onda yan etkisi oldu mu annenizde peki

benim de cildim sivilcesiz gonul rahatligiyla kullan canim

merhaba Nutralen diye bir marka var eczaneden tamamen bitkisel olduğu söylendi bana pigmentolen leke kremini denedim yüzümdeki lekelere sürünce renkleri cildimle eşitlendi siz de deneyebilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…