Lekeler, Çiller Beyazlamak İsteyenler için, denendi onaylandı:)

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Epcet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2010
474
2
31
Arkadaşlar ben buğday tene sahibim fakat şuan bunu söylemek çokta zor yüzüm boynum ve kollarım yani vücudumun görünen yerleri beyaz hemde çok çok aşırı derecede beyaz.Şimdi bunu nasıl elde ettiğimi yazacağım sizlere çünkü biliyorumki beyazlamak isteyen üyeler var bnde çok istemştm bir dönem olduda neyse fazla uzatmayayım bnm tek yaptığım Gül suyunu dondurup yüzüme sürmekti sıkılaşsın ve gözeneklerim temizlensin diye bunu her gece yatmadan önce yüzümü temizleyici jelle yıkadıktan sonra yapıyordum 1 ay gibi bir sürede cilt rengim açıldı bu sırada keçiören hastahanesinin cildiyesine gitmiştim.Yüzümde üç adet açık renk ben vardı nokta kadar bnlar ama bazen koyulaşıyorlardı doktora bnun bi çözümü olup olmadığını sormştum o da bana olanlara bişey yapamayacağını fakat güneş kremi kullanırsam renklerinin koyulaşmayacağını söylemişti yenileride çıkmazmş hem yani anlayacağınız kışın hatta evde bile güneş kremi kullandm sırf çkmasın onlar dye ama o da ne güneş kremide bir hayli beyazlattı bni.hatta güneş kremi sürer sürmez etki ediyordu.Umarım yardımcı olmuştur.Güneş kreminin markasını vermek istiyorum aslında ama çok girip çıkmıyorum siteye reklam izlenimi vermekte istemiyorum.Özelden merak edip soranlar olursa yazadabilirim.

Canım 100 olmadan mesajım özelden atamıyormuşum 99 du şuan diyede bildirim türü bişey çıktı karşıma.Umarım şuan 100 olmuştur olmadıysada ben burada yazıcam :)

Canım mesajını aldım..teşekkür ederim.Ancak..o markanın pekçok çeşidi var?

ben krem olanını kullandım:)Diğer ürünlerini görmedim bile o yüzden bişey söyleyemem:)Etrafmda beyazlama hastası bi arkadaşım vardı o da bnm kremime göz dikmişti kendininki yerine bnmkini sürüyordu sürekli beyazlatıyor diye:)

bir de pişik kremleri de beyazlatıyor.. tavsiye ederim.. hem de sivilcelere de iyi geliyor..

bu arada kremin adını burada yazabilirsin canım.. yazıyoruz yani kullandığımız ürünlerin markalarını bir sorun olmuyor.. :)

Arkadaşlar kullandığım kremin adı Hamilton.Önce 30 şuanda 50 faktörünü kullanıyorum.

sürekli kullanımda beyazlatmasının yanı sıra ilk kullanımdada güzelce cildinize yedirdiğinizde bi şeffaflık beyazlık oluyor kullananların beyazlık konusunda memnun kalacağına eminim.Bu arada araştırmanızı tavsiye ederim bana eczacım 50 tl ye verdi 50 faktörünü kutusunda 70 tl yazıyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben de hamilton kullanıyorum güneş kremi olarak ve çok memnunum ben de..bana da cilt bakımına gittiğim yerdeki uzman önermişti geçen yıl.. beyazlattığı doğru ama daha da güzeli, diğer güneş kremleri gibi yağlı,yapış yapış his bırakmıyor ve üzerine çok rahat makyaj yapılabiliyor.. (la roche un hakkını da yememek lazım, o da çok iyi bu konuda :) )

ben de hamilton kullanıyorum güneş kremi olarak ve çok memnunum ben de..bana da cilt bakımına gittiğim yerdeki uzman önermişti geçen yıl.. beyazlattığı doğru ama daha da güzeli, diğer güneş kremleri gibi yağlı,yapış yapış his bırakmıyor ve üzerine çok rahat makyaj yapılabiliyor.. (la roche un hakkını da yememek lazım, o da çok iyi bu konuda :) )
kesinlikle katılıyorummm :) ben bu kremden önce sebamed kullanmıştım hem yağlı görünüyordu yüzüm hemde küçük kızarıklıklar çıkmıştı hatta bu dönem kozmetikte çalışıyordum ve aynı şikayetle de gelen bir çok müşterim olmuştu.Sebamed ten sonra tesadüfen tanıştım hamiltonla başka bir ürün denemem dahi:)))

Cnm benim kullandığım bütün kremler cildimde yağ bezesine benzer şeyler yapıyo bu kremde böle bı sorun yaşarmıyım diye korkuyorum açıkçası diğer kullananlardan duydunmu böyle bı şikayet

Cnm benim kullandığım bütün kremler cildimde yağ bezesine benzer şeyler yapıyo bu kremde böle bı sorun yaşarmıyım diye korkuyorum açıkçası diğer kullananlardan duydunmu böyle bı şikayet

Benim çalıştığım yerde bu kremden yoktu eczaneden almıştım ben.Gittiğim yerlerde akrabalarım arkadaşlarım nasıl beyazladın diye sorarlardı bende kremi gösterirdim çantamda taşıyorum da:KK9: Şimdi tavsiye ettiğim yakınlarım kullanıyorlar hiç şikayet eden olmadı memnunlar:)

kremi yeni fark ettim yahu görmemişim özel mesaj atmıştım:KK16:

hamilton kullanmıştım bi ara ama hiç tatmin etmemişti beni ben mi kullanmayı bilemedim acaba:2:

Banada bir dermatolog demişti evde bile güneş koruyucu kullanmalıymışız.ben day long sürüyorum günde bir kere daha sürmyorum ama çok pahalı

Ben pek anlamadim yaa..şimdi iz soylediniz ki yuzumde beyaz noktalar oluşmuş..beyaz nokta iyi bi şey deyilki.. yani tenin acilmiş oylemi.? ben azeriyim pek anlamadim o yuzden.hem beyazladigin icin gulsuyunami borclusun krememi?

Ben pek anlamadim yaa..şimdi iz soylediniz ki yuzumde beyaz noktalar oluşmuş..beyaz nokta iyi bi şey deyilki.. yani tenin acilmiş oylemi.? ben azeriyim pek anlamadim o yuzden.hem beyazladigin icin gulsuyunami borclusun krememi?

Daha çok kreme borçluyum canım çünkü şimdiye kadar gördüğüm en iyi koruyan krem bu şeffaflık verip rengide açıyor belirgin bir şekilde.gülsulu buz takviye sayılır.ikisini birden yaparsan güzel olur.krem olmazsa olmaz

Meraba :) kremden bende alıcam ama bu beyazlık sadece sürdüğünüzde kremin renginden dolayı mı oluşuyo yoksa sürekli kullanımda cilt beyazlaşmaya mı başlıyo ?

merhaba:) ben yeni katıldım. bişey sorucaktım bu krem sürekli kullanımda kalıcı bir beyazlık mı sağlıyor yoksa sadece geçici bi beyazlık mı veriyor?

X