beyaz'ı hassasiyetinden dolayı tebrik ediyorum

xuxfxuxrxuxkten_teyyare

♥ I'm With You ♥
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
261
0
Ünlü şovmen, TSK'nın Kuzey Irak'taki operasyonlarda 5 şehit vermesi üzerine programını yarıda kesti. Cuma akşamları Kanal D'de yayınlanan Beyaz SHOW'un sunucusu Beyazıt Öztürk programı yarıda kesti.

Türk silahlı Kuvvetleri'nin Kuzey Irak'ta yürüttüğü kara operasyonunda 5 şehit haberinin gelmesini, program sırasında öğrenen Beyazıt Öztürk, programın eğlence programı olduğunu söylerek 'Şu anda öğrendiğimize göre operasyonda 44 terörist tesirsiz hale getirilmiş. Ancak bu arada güvenlik güçlerimizin de 6 şehit verdiği haberini üzüntüyle öğrendik. O yüzden programızıı burada kapatıyor ve bu savaşın bir an önce durmasını artık şehitlerimizin olmamasını istiyoruz' temennisinde bulunarak programı kapattı.

Milliyet

sanatçılarımızın arasında duyarlı insanları görmek bu günlerde yüreklerimizi kabartıyor..Beyaz'a çok teşekkür ediyorum

evt beyaz programını yarıda kesti ve şehitlerimizin acı haberini verirkende gözleri doldu bende kendisini çok taktir ettim ve duyarlılığından dolayı da tebrikler

evet.zaten beyaz bu hatfa ilk progarmın başında kendini veremedi programa sanki içine doğmuş,espirileri olsun hiç neşeli değili.bravo gerçekten hemen kapattı showunu.bir teşekkürde benden

evet arkadaşlar ben programı seyrediyordum
beyazın yaptığı bu hareketi inşallah diğer programlarda örnek alıp yapar
hella olsun sana beyaz

hep derim görgülü, terbiyeli ve nerede nasıl davranacağını bilen biri. işin cılkını çıkarıp sululuk yapmayan bir şovmen. yine kendine yakışanı yaptı. tebrikler...

Vatan için hayatını kaybeden askerlerimize elbette çok üzülüyoruz,
tüylerimiz diken diken oluyor.:çok üzgünüm:
Vur patlasın çal oynasın eğlence belki hoş olmaz ama bu hain, alçak, leş sürüsü teröristlere de oh olsun dedirtmemek için her zaman programları yarım bırakamayız.:enbuyukkk:

X