Beyaz tenlilere hangi renk allık yakışır ?

Esin95

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2012
273
1
arkadaşlar her zaman en açık renk fondöteni kullanırım .. cildimin alt soru sarı .. ve karma bi cilde sahibim yanaklarım kuru T bölgesi yağlı .. hangi allığı önerirsiniz .. (((mümkünse ışıltısız))) :115: :115: :115:

Aynı benn.Gerçi alt tonumdan emin değilim ya neysee.. Bende çok merak ediyorum yok mu fikir verebilecek olannn??

Aynı benn.Gerçi alt tonumdan emin değilim ya neysee.. Bende çok merak ediyorum yok mu fikir verebilecek olannn??

tatlım alt tonunu öğrenmek için güneşe çıkıp el bileğinin içine bak bileğin iç tarafındaki damarlarını kontrol et, mavimsi görünüyorsa soğuk, yeşilimsi görünüyorsa sıcak tonlara sahisin.. sıcak tonlarda cilt sarımsı soğuk tonlarda ise pempemsi oluyor sanırım ben öyle biliyorumm :)) sıcak cilt rengi genellikle koyu renk saç ve koyu renk göz oluyomuş , soğuk tonlar da açık renk saç - açık renk göz oluyomuş ..

alt ton sarıysa sıcak renkler en iyiside şeftalidir :))))

önerebileceğin bi marka ve ton varmı ? :)) :115:

Spesifik bi marka söylemek gerekirse MAC Well Dressed harika beyaz tenliler için.Simli veya sedefli de değil saten bitiriş sağlıyor. =)

flormar'ın allıklarını alabilirsin, daha ışıltısız bir allık görmedim. saatlerce kalıcı değil ama gayet doğal duruyor. fiyatları da çok uygun.
pembe ve şeftali tonlarını dene bence. çok koyu renklere kaçma ama.

ben de beyaz tenliyim. uzun süre pembe kullandım. sonra şeftali denedim, neden daha önce kullanmamışım diyorum şimdi. imkan bulursan deneyip al tabii.
t bölgeni matlaştırmak için de hafif bi pudra kullanabilirsin.

pembe tonlari ve seftali yakisir. bronz alliklari hic yakistirmiyorum ben beyaz tenlilere

pembe tonlari ve seftali yakisir. bronz alliklari hic yakistirmiyorum ben beyaz tenlilere

bende bronz sevmiyorum zaten yakışmıyor ..
flormarın terra cotta allığını altım 41 numaralı.. ilk başlarda hoşuma gitmişti sonra gün ışığında baktımda çok simliydi yaa :KK43: :KK43: o yüzden ışıltısız bi allık arıyorum.

şeftali tonu kullan bence canım çok hoş duruyor flormar 86 numarayı tavsiye edebilirim.

Şeftali tonlarında Clinique Aglow Blush ve Flormar 91 numarayı tavsiye edebilirim. İkisi de ışıltısız , ben beğeniyorum.
Bir de Nars Orgasm Blush çok beğeniliyor , ama onu denemedim.

pembe hiç yakıştırmıyorum, heidi gibi oluyor.

bronz-şeftali karışımı en güzeli:KK49:

cilt alt tonu sarı olanlara pembe allık doğal durmaz.cilt alt tonu sarı ise şeftali tonu.

alt tonumu bilmiyorum canım. ama ben de baya beyazım. kendime en çok yakıştırdığım allık deborah marka rengi rose. simsiz mat duruyor. kalıcılığı hakkında pek bişey anlamıyorum çünkü fazla kullanmadım.ama bi bak derim. genelde allık sürünce kendimi bi tuhaf hissederim ama bu çok doğal duruyor

X