Beyaz Ten...

eceburcu

İlle de sen...
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2008
235
0
Arkadaşlar ben aşırı beyazım ve yüzüme renk gelsin diye kullandığım tüm allıklar çok abartılı duruyor ne kadar az kullanırsam kullanayım
Bana allık önerileriniz var mı?:çok üzgünüm:

ıllluminating face pearls u denedn mi top allık ama açık tonlardır beyaz ciltli ark kullanıo :)

ben de beyaz tenliyim..şeftali ve pembe renginde allıklar gğzel duruyor...top allıklar sanki biraz abartı duruyor ya da ben yanlıs uyguluyrm bilmyrm..

bende aşırı beyaz tenliyim. açıklı koyulu şeftali tonları öneririm. Böylece biraz olsun bronz bir görünüm yakalamış oluyoruz. Pembe tonları buğday tenlilere olur, beyaz tenlilere olmaz, pembe her zaman beyaz yüze daha bi aydınlık verir ve çok belirgin durur. Ayrıca, allığı sadece yanak kısmına değılde burun kenarlarından başlayarak hafifçe uygularsan yüzde renk dengelenmiş olur, allık fazla sırıtmaz.

ya arkadaşlar bende pembemsi allık kullanıyorum pırıltılı ama cildime sürdügümde pırıltısı fln kalmıyoo mat bişey sadece renk vermiş gibi duruyo (( bulamadım şöyle cildimde ışıl ışıl parlıcak bi allık.beyaz tenliyim pudra kullanıyorum acaba ondan mı oluyorr fikri olan varmı ???

ablam da ben de maybelline 57 numara şeftali yi kullanıyoruz. ikimiz de çok beyazız ve çok çok çok memnunuz. simli yada terracota allıkları sevmiyorum.bu tam istediğim gibi ve doğal

aldın mı canım memnun kalıp kalmadığını bildirsene bize de

Canım MAC in allıklarını tavsiye ederim...
-"Springsheen" (ışıltılı pembe-şeftali bir ton, yanaklarda çok süper duruyor...bir arkadaş ışıltılı allık ne önerirsiniz demiş, bunu öneriyorum kesinlikle)
- "Gentle"
- "Well dressed"

Bunlar ilk aklıma gelen renkler...ama o kadar çok renk seçeneği var ki gidip bakman lazım...

Ben de beyaz tenliyim ve en önemli şeylerden birisi de allık fırçası (ben bobbi brown'ın fırçası kullanıyorum) allık uygularken kesinlikle çok hafif uygulamak lazım...önemli olan yüze güzel bir ışıltı ve renk vermesi...böyle yanaklarda kalıp gibi duran allıklar hoşuma gitmiyor....

canım bende aşırı beyaz tenliyim. yüzüme goldenlady'nin en açık pudrasını sürüorum ki başka markada okdr açık yook :) üstüne de açık pembe allık sürüorum, parlatıcı rujla süper oluoo bebek gibi:)

bende beyaz tenliyim ve yıllardır kullandığım ,asla vazgeçemiceğim,arkadaşlarımında bayıldığı canım allığım.. beyaz tenli herkese tavsiye ederim çünkü bu allığı saçlarım sarıykende,kahveykende,karamelkende hep kullandım ve harika..

Max Factor Flawless Perfection Blush - 225 Mulberry - Allık

Yanaklara saf, doğal bir renk verir.

• Doğal ve kolay yayılan bir üründür.
• Saf bir görünüm verir.
• Doğal, yumuşak bir görünüm sağlar.
• Kolay ve eşit miktarda dağılır.
• Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Sadece renk vermekten fazlasını sunan, saf, yumuşak dokulu bir pudra allık olan Flawless Perfection Blush, çok ince öğütülmüş pudra ile çok az miktarda sıvılaştırıcının karışımıdır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…