beyaz ten için sağlıklı gösteren doğal allık varmı bildiğiniz?

dersimm

ne mutlu İNSANIM diyene
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2010
1.070
3
kızlar boyle sogukta hafıf pembelesırız ya yada spor yapınca iste öyle duran bi allık istyorum varmı bildğniz marka no falan?

Ben de istiyorum onu ya :KK8: Bugün bi allik süreyim dedim ayni buna benzedim : :KK17: Cok komik bir görüntü olustu :KK37: Söyle hafif pembe, allik oldugu belli olmayan dogal bi allik istiyorum ben de :KK6:
Canim bi de Oriflame katalogunda Very Me diye bi renklendirici var. Cilde dogal seftali rengi veriyormus. Ben almayi düsünüyorum. Bi bak istersen :KK71:

Son düzenleme:
Ben de istiyorum onu ya :KK8: Bugün bi allik süreyim dedim ayni buna benzedim : :KK17: Cok komik bir görüntü olustu :KK37: Söyle hafif pembe, allik oldugu belli olmayan dogal bi allik istiyorum ben de :KK6:
Canim bi de Oriflame katalogunda Very Me diye bi renklendirici var. Cilde dogal seftali rengi veriyormus. Ben almayi düsünüyorum. Bi bak istersen :KK71:

canım baktmda tam olarak oyle bısey istemıyorum renklendrcı tum yuze suruluyor ben sadece yanakta olsun istyorum canm bulursam haber ederim sanada:KK16:

Beyaz tenliyim ve makyajın doğal durmasından yanayım.Bu ürünü uzun zamandır severek kullanıyorum,tavsiye ederim.

avon true color allık kullanan var mı?soft plum gül kurusu,earthen rose sarı gibi russet de çok koyu beyaz tenlilere

X