Beyaz şeffaf akıntı

yagmurgizemcim

Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2023
263
45
19
Adetime 8-9 gün var ve 1 haftadır falan beyaz şeffaf akıntım oluyor fazlasıyla iki gün önce de idrar kaçırdım sandım iç çamaşırima ve beyaz akıntı gelmiş sıcak bir şekilde gelmişti öğrenciyim kıyafetler varken sürtünme ile ilişki olmuştu geçen ay sonrasında adet oldum bu akıntı neden olabilir beyaz şeffaf akıntı sadece hamilelik belirtisi olabilir mi başka sebepleri de var mı

Bu normal benimde öyle oluyor

sonrasında adet oldum bu akıntı neden olabilir beyaz şeffaf akıntı sadece hamilelik belirtisi olabilir mi başka sebepleri de var mı
İlişkiden sonra regl olduysanız zaten hamile olmanız mümkün değil.
Çok fazla akıntı oluyorsa mantar veya enfeksiyon olabilir, doktora görünmenizi öneririm.

Adet olduğu halde hamile olanlar varmış ondan korktum açıkçası ve vajina penis teması olmadı sadece sürtünme oldu
Şu an stres altında olduğunuz için vucudunuzun normal tepkileri size farklı geliyor olabilir, hamileyken adet görme dedikleri şey çok farklı, o da hamile kalındıktan sonra bir iki ya da en fazla üç gün yerleşme kanaması olur ve o da bir normal pedi doldurmaz akınti leke şeklinde olur. Test yapın zaten çıkar o, zaten temas da olmamış

Ayrıca hamile kalmak emin olun o kadar kolay değil, ben iki yıldır neler yapıyorum gebe kalmak için, Dr Dr geziyoruz, ilaçlar kullanıyoruz, bildiğin amuda kalkıyoruz ama sonuç alamıyoruz. Onun için kafanı rahat bırak, hamilelik için spermin rahim içine bir hızda ulaşması lazım, şehir efsanelerine kulak asma. Bir iki yerde okudum hamileyken 9 ay adet göreni ama bu fizyolojik olarak milyonda bir görülen bir durum. Düşünme böyle şeyler

Test yapma şansım yokkiii

Çok teşekkür ederim inşallah en kısa zamanda nasip olur sağlıkla kucağınıza alırsınız bu 9 ay adet görme vs bende gördüm o yüzden korktum adetime 8-9 gün var ve belim ağrıyor büyük ihtimalle dediğiniz gibi stresten kaynaklı hepsi afet belirtisi bir çoğu da ama.iste akıntıdsn korkunca yazma gereksinimi duydum

Benim de bir sorum.olacak 1 ay olacak spiral taktirali ve beyaz şeffaf uzayan renkte akıntım oluyor bu iç çamaşırına bulasmiyor peçete ile kurulandigimda geliyor sebebi nedir ilk defa böyle bişey yaşıyorum adet dönemim de yaklaşıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…