BEYAZ NEMLİ DOLGUN Bİ CİLT İÇİN MÜKEMMEL ÇÖZÜM.(DENENDİ)

nurse34

Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2014
18
7
37
arkadaşlar lekesiz pırıl pırıl bi cildinz olsun istiyorsanız söyleceklerime kulak verinn.işte çözüm OZON yağı.. amaaaaaaaaaaaa. NASIL KULLANACAĞINIZI bilmenz lazım.yoksa bi işe yaramaz. ben yıllar öncede ozon yağı kullaanmıştm bir haftada geçmişti tüm lekelrim.ama sonradan kullandgm hiçbi ozon yağı işe yaramadı .nedir bunun hikmeti.neden o güngeçtide.şimdi geçmiyor diye araştrrken..veeeeeee işte çözümü buldum..öncelkle kullanacgnnz ozon yağı keskin kokulu,renksiz jel formunda olmalı. bu ozon yağını güzelce sürün ve 40 dk bekleyin.sonra buz gibi soguk suyla yıkayın.eger yoksa buz gezdirin.iyice ıslansın yüzünz.çünkü ozon ciltte nemle birlkte aktive oluyor. neyse yıkadktan sonra havluyla silmeyin. masajla yedirin,kendilgnden kurusun. kuruduktan hemen sonnra bile yüzünzdeki aydınlığı farkedceksnz.cildinz nemle dolacak. benm geçmeyen sekiz yıllık güneş lekelerim. 2. günde neredeyse %50 azaldı.

benim de dudağımın üstünde var. sanırım sir ağdadan oldu. ozon yağını nereden aldın, aktarlarda var mı

hangi marka ozon yağını alacagız ? doa kozmetiğin vardı bir ara .fıyatıda uygun o olur mu

Ozon yagını ben de duydum, ama gercegini kullanmak gerekiyor imiş. Bir de normal pirincin suyu iyi geliyor cilde. Renk tonunu da acıyor.

Canim benimde lekeleri var kullandığın yağın markası nedir. Ayrıca nereden aldın....

hergün kullanın.hiçbi zararı yok.aksine faydası var. açık havada spor yaptıktan sonraa cildnz berrak duru olurya.aynı mantık.. markasına gelince marka ismi vermek yasak diye biliyorum bu sitede. ama googleye ozon jeli yazın.bayagı markaa var.bazı şişeler koyu renkli oluyor onlardan almayın. içinden yeşilimsi zeytnyağı çıkabilr. zeytyagı ozonlanınca beyaz renge döner ve jel gibi koyu olur.. haa bide bazı markalr çok pahalı 50mlsi 100 tl.. onlarada gerek yok. ben 100mlsini 30 tlye ldım.

8 yıllık güneş lekelerini
En uygunu 40.000 Dolardan Qswitched Ndyag Lazeri ile ortalama dozlarda 3 seansda
Gene en uygunu 50.000 Dolardan Fraksiyonel Erbium veya Karbondioksit Lazerle ortalama dozlarda 2 seansda anca giderebilirken
30 Tl lik ozon yağı ile 2 günde geçirdiğinizi söylüyorsanız ben bunda gariplik ararım. Kusura bakmayın ben inanmadım.

sence ne kadar pahalıysa etkisi o kadar iyimi olcak?? o zaman fakirler hep lekelimi kalacak?? oksijenin etkisini küçümseme. bununda makinaları var ama imkanı olmayanlr için oksijenden yararlanmann en kolay yolu ozon yagı.. ayrıca madonnada cildi için oksijeni kullanıyor.youtube linkini göndereblrm istersen

Fakirlikle zenginlikle ne alakası var. Madonnanın tüm cihazlar ve kremlerle reklamını bende sana yollarım canım. Bu söylediğin fizyolojik olarak mantıksız ben sana onu anlatıyorum. Zaten gidip lekeni çıkartmak için lazer cihazı al demiyorum
Ozon terapinin mantığı O 3 cildin eksik olan oksijenini tamamlayıcı görev gördüğü için sonuçları iyidir. Halsizliğine ya da cildinin parlamasına avantaj sağlar yapılanmayada hatta anti aging uygulamalarında kana verilen ozon iki senedir modadır. Ozonu aynı anlamda ürolojide ortopedide dermatolojide kullanıyorlar. Ozonu küçümsemedim. Ancak söylemin 8 yıllık lekeni ozon yağı sürdüm çıkarttım bu biraz abartı canım onu belirtmek istedim.
Ozon yağı ile leke tedavisi bu kadar mümkün olsaydı bu kadar teknolojiyi üretmelerinin mantığı olmazdı. yeteri kadar açıklayıcı olmuşumdur umarım

bende anlamadım. sanki pudrayla kapatmış gibi.cilt dolgun pırıl pırıl oldu.lekeler yine alttadır belki. oksijen sürüldüğü bölgede hücre artması yapttgndan lekelrin üstümü kapandı bilemiyorum.ama suan gören herkes yüzüne neyaptn bembeyaz olmuşsun diyor..bende söylüyorum:)) hem bu kdar teknoloji gelişmesine ragmen henüz lekelerin bilinen KESİN bi tedavisi yok

Melasma nın tedavisi şuanlık yok oda belli düzeyde %15 %20 kalacak şekilde geri kalan tüm lekelerde tedavi mevcut. Oksijenin cildinde yaptığı ışıltı evet güzeldir. Çok yüzeyel lekelerinde yenilenen cilt katmanı ile geçecektir. Colojen miktarın artıyor dolayısyla canlı bir cilde sahip olman zaten beklenen durum

doğa insanlardan güçlüdür..
ozon az bir nimet mi? ben inanıyorum
ozonlu yagım var da düzenli sürmemiştim, yine başlayacağım

Benimde geçmek bilmeyen güneş lekelerim var çok değil ama yinede rahatsız oluyorum. Gerçekten dediğin kadar etkiliyse çok sevinirim lütfen markasını ve nerden aldığınıda yazarsan sevinirim arkadaşım gerçi 1 yıl olmuş fakat ben tesadüfen yeni gördüm ve çok sevindim cevaplarsan çok sevinirim

yok bir yıl olmadı.konu yeni açıldı daha:))marka farketmez. googleye ozon jeli yazın.ucuzundan alın bitane

Şahsi fikrimi gene yazmadan geçemiyeceğim. Herkesin cildi aynı değil lekesi aynı değil Ayşede iyi olan şey sizde iyi gelmeyebilir. Şahsi fikrim sonuçları evet güzel olabilir ama forumda karbonat sürdüm yüzüme iyi geldi diyen birisine inanıp başkası karbonatla yüzünde kalıcı hasar bırakınca üzülüyorum. Örnekleri çok malesef.
Bu arada Sarıyer19 açıklamana bayıldım doğa insandan üstündür. aldığın ozonu doğadan mı temin ediyosun acaba ah canım benim. Seviyorum böyle ince duyguu insanları

ozon doğa mahsülü deilde ne acaba?? kimyasal bişeymi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…