beyaz melek filmi

yumy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2008
1.944
6
dün ilk kez beyaz melek filmini izleme şansını yakaldım bebekle biraz zor oldu ama çok etklendim kendimi daha doğrusu yaşlılığımın nasıl olacağını gördümde üzüldüm eeee herşeyin bir bedeli varmış yanlızlıkta böyle bişey benim için işte:a015::a015::a015::a015:

bende dün akşam ilk kez seyrettim ama yarıdan sonuna doğrusunu izledim.izlediyim yerler çok güzeldi,duygusallık vardı,benim sadece takıldığım birşey var ki oda yaşlı bir adamın depremde bütün ailesini kaybedişi, ve onunda orada hafızasını kaybetmesi ve sonra hafızası yerine geldiyi zaman ki söylediyi cümleler benim çok sinirime gitti, seyreden varsa ne demek istediyimi bilirler.

ben beyaz meleki vizyona girer girmez izlemiştim. çok beğendim çok şaşırdım mahsundan bu kalitede bir film beklemiyordum :nazar:

ben daha çok kendimi buldum o yüzden etkiledi beni gerçekten ibret alınması gereke n yerler ve sözler vardı bence çok güzel olmuş

eşim benden önce seyretmişti biraz anlatmıştı çok duygu yüklü film..
çok fazla seyerdemedim daha doğrusu o yaşlı kadın dövülürken tv kapadım ağladım dayanamadım..
Allah kimseyi düşürüp muhtaç etmesin ne evlatlarına nede başka ellere baktırmadan canımızı alsın..

yanlış anlaşılacağımı düşündüğüm için msjımı sildim.sadece yaşlı kadının dövülmesi üzdü beni.ama söylemeden yapamacağım mahsunun orda anlatmak istediği bu değildi.

Son düzenleyen: Moderatör:
X