Beyaz kremsi yoğun akıntı

Betull63

Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2019
161
52
31
Bayanlar bu konuda tecrübe sahibi olabileceğinizi düşündüğüm icin burada sizlere danışmak istedim benim uzun zamandır yoğun katı krem gibi beyaz akıntım oluyor yoğun bi stres döneminden sonra başladı doktora gittim fizyolojik bir akıntı dedi ama bu beni rahatsız ediyor yanma kasıntı acı asla Yok ve çok hafif bir kokusu var sizce sebebi ne olabilir tam olmayan bi ilişki yaşamıştım iccamssırı ile ve zevk suyu korkumdan dolayı ilişkidrn 30 gün sonra beta hcg ultrason negatıf çıktı internete yazdım sadece gebelikle alakalı akıntı diyor anlayamadım sizlere danışmak istedim

Baska bir doktora daha görünün derim
Hamilelikte bile olagan bi durumken doktorum bana fitil yazdı iyi geldi
Bendede kasıntı acı koku vs hic bişey yoktu
Siz bide gebe değilsiniz bi idrar tahlili yapılmalıydı

Baska bir doktora daha görünün derim
Hamilelikte bile olagan bi durumken doktorum bana fitil yazdı iyi geldi
Bendede kasıntı acı koku vs hic bişey yoktu
Siz bide gebe değilsiniz bi idrar tahlili yapılmalıydı
Sizde gebelik var mıydı yoksa siz de aynı durum olduğu icin mi gittiniz doktora

Sizde gebelik var mıydı yoksa siz de aynı durum olduğu icin mi gittiniz doktora
Gebelik var bende
Daha gecen hafta kullandım hatta
Doktor hep normal normal dedi en son cok fazla akıntı geldigini söyledim idrar testinde lökosit cok cıktı o yüzden fitil kullandım

Gebelik var bende
Daha gecen hafta kullandım hatta
Doktor hep normal normal dedi en son cok fazla akıntı geldigini söyledim idrar testinde lökosit cok cıktı o yüzden fitil kullandım
İnan’ın bende anlayamadım beta hcg nin yanlış çıkma ihtimali yoktur diye düşünüyorum ultrasonda da birsey yoktu doktora sordum kesin midir diye kesindir bu sonuçlar dedi

İnan’ın bende anlayamadım beta hcg nin yanlış çıkma ihtimali yoktur diye düşünüyorum ultrasonda da birsey yoktu doktora sordum kesin midir diye kesindir bu sonuçlar dedi
Yok cnm gebe değilseniz değilsinizdir
Benim demek istedigim kendinizde yazmıssınız ya gebelikte akıntı normal kabul edilmesine ragmen bana ilac yazdılar tahlil yaptılar
Size hayli hayli tahlil yapılması lazımdı

Benim şeffaf akıntım sadece adetten temizlendiğim gün olur o da bütün gün bile değil.
Benim için beyaz hattı sarı akıntı bile normal 😒

İlla hamileyken gelir diye bişey yok
Bendede olurdu bekarken zaman zaman sonra geri normale dönerdi

Acı yanma kasıntı yok diyosunz onlar olsa mantar olabilirdi

Yok cnm gebe değilseniz değilsinizdir
Benim demek istedigim kendinizde yazmıssınız ya gebelikte akıntı normal kabul edilmesine ragmen bana ilac yazdılar tahlil yaptılar
Size hayli hayli tahlil yapılması lazımdı
[/QUOT doktora dedim endişeye gerek Yok mantar olsa şöyle olurdu boyle olurdu sen stresten uzak dur dedi

İlla hamileyken gelir diye bişey yok
Bendede olurdu bekarken zaman zaman sonra geri normale dönerdi

Acı yanma kasıntı yok diyosunz onlar olsa mantar olabilirdi

İnterntte her yerde bu sekil akıntının sadece gebelikte geldiğine dair seyler yazıyor gebelik dışında başka birsey okuyamadım beta hcg negatıf çıktı ultrasonum negatıf çıktı Daha nedir bu akıntı İnan’ın anlayamadım

Bekar mısınız ve doktora gittiniz mi
Evliyim. 2 çocuğum var 3.ye hamileyim. Doktora gitmiştim ama bir şey çıkmamıştı. Mantar, enfeksiyon felan yok. Lohusalıktan çıktığım ilk gün felan da şeffaf akıntım oluyor. Sonra yine aynı hesap.

Evliyim. 2 çocuğum var 3.ye hamileyim. Doktora gitmiştim ama bir şey çıkmamıştı. Mantar, enfeksiyon felan yok. Lohusalıktan çıktığım ilk gün felan da şeffaf akıntım oluyor. Sonra yine aynı hesap.
Belki de stres falan ekliyordur doktor da stres etkiliyor demişti gebelik dışında bu sekil olmadı ve hiç bir şey çıkmaması bu durumu gösteriyor

Belki de stres falan ekliyordur doktor da stres etkiliyor demişti gebelik dışında bu sekil olmadı ve hiç bir şey çıkmaması bu durumu gösteriyor
Olabilir. Stresli bir hayatım var aslında. Belki de o yüzden geçmiyordur. Islaklık hissi ve çamaşırın 1gün temiz kalabilmesi için verdiğim çaba haricinde bir sıkıntısı yok.

Olabilir. Stresli bir hayatım var aslında. Belki de o yüzden geçmiyordur. Islaklık hissi ve çamaşırın 1gün temiz kalabilmesi için verdiğim çaba haricinde bir sıkıntısı yok.
Benim de öyle çok stresli bir dönemim var su sıralar bu krem gibi yoğun olan akıntının sadece gebelikte olur diye yazılıyor olması panik yapmama sebep oldu açıkcası acaba diyorum beta hcg mi yanlış yada ultrasonda mı görünmedi

Benim de öyle çok stresli bir dönemim var su sıralar bu krem gibi yoğun olan akıntının sadece gebelikte olur diye yazılıyor olması panik yapmama sebep oldu açıkcası acaba diyorum beta hcg mi yanlış yada ultrasonda mı görünmedi
Benim akımtım sarı hatta yeşil bile olabiliyor dönem dönem. İnternete baktığımda Allah korusun kanser hastasısın diyor. İnternette çok genel bilgiler oluyor, ihtimaller yazıyor. Onlara takılma. Doktor ne derse ona inan, rahat ol. Kan testinde yanlış çıkmaz. İdrar testi olsa yanlış olabilirdi ama kan yanlış olmaz ki.

X