Beyaz eşya konusunda.

booksmoney

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2018
1.006
1.282
Konuyu doğru yere mi açtım emin değilim. Günlerdir araştırıyorum ama her marka konusunda kötü yorumlar var bu yüzden de hangi marka beyaz eşya alacağıma karar veremedim. Tecrübeli bayanlar bi yarım eder misiniz lütfen?

Ailemin evinde arçelik kullanıyorduk kendim de onu aldım. Memnunum sadece modelini iyi araştırmam lazımmış.
Bosch da güzel.

Ben tv ve buzdolabimi samsung aldim camasir ve bulasik makinemi ariston aldim gayet memnunum 8 aydir kullaniyorum

Ailemin evinde arçelik kullanıyorduk kendim de onu aldım. Memnunum sadece modelini iyi araştırmam lazımmış.
Bosch da güzel.
Boschun servisi kötü ve parçaları pahalı dediler aynı şekilde samsung içinde. Biz evde vestel kullanıyoruz yıllardır ben de ondan memnunum. Birde arçeliği araştırıcam sağolun.

Boschun servisi kötü ve parçaları pahalı dediler aynı şekilde samsung içinde. Biz evde vestel kullanıyoruz yıllardır ben de ondan memnunum. Birde arçeliği araştırıcam sağolun.

Vestel ile ilgili maalesef kötü bir tecrübem oldu o sebeple hiç almak istemem

Ben de arçelik aldım, henüz kullanmaya başlamadım ama etraftan da güzel yorumlar almıştım bu konuyu araştırırken.

beyaz eşya şans işidir.

bende arçelik var, memnunum hepsinden. bir tek bulaşık makinesi tam kurutmuyor, leke bırakıyor.

Benimde bütün beyaz eşyalarım arçelik hepsinden memnunum sadece tv Philips tv içinde philips ve LG arasında kalmıştık. İkiside güzel oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…