Beyaz deri koltuk tavsiye edermisiniz?

ThirtyFouR

iStaNBuL
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2010
7.509
435
36
Merhaba kizlar,
bu aralar evim icin koltuk arayisindayim. aslinda begendigim bi model var
ama beyaz deri. Kullananlarin fikrini ve tecrübelerini almak istiyorum.
Tavsiye ederler mi?
Ne kadar kullanisli, temizligi zor mu?

ben kullanıyorum...kumaşını antilop kumaş yani leke tutmayan silinebilen kumaş alırsan bir sıkıntı yaşamazsın....

Benimde beyaz deri koltugum vardi cok severek aldim aslinda cok memnundum, kolay silinebiliyor. Benimki hakiki deri koltuktu ama zamanla sararmalar oldu ilk aldigim beyazlik yoktu asagi yukari 5 sene kullandim, yirtilmalar oldugu icin degistirdik

Benim koltuk takımım kırık beyaz deri. Uzun süredir kullanıyorum, elbette hafif renk değişmeleri ve yıpranma payları oluyor zaman içinde ama temizliği çok rahat, leke tutmuyor.

Saolun kizlar,

ben hakiki deri alamicam, suni deri olacak. yani begendigim koltuk öyle.
bu konuda bi SIKINTI yasar miyim acaba :26:
cogu kisi kot lekesi falan olur diyo, suni deriden kot lekesi cikar mi?

Bence yasarsin cünkü arkadasimda vardi oda sahte deri almisti onunki daha tez yiprandi. hatta tekeler daha zor cikiyordu. Ama zevkin beyaz deri koltuksa al, hevesligini yasa. üzerine güzel güzel örtüler serersin misafir gelince kaldirirsin cünkü beyaz koltuk süper her eve güzellik katiyor.

eğer havası çok kirli bir şehirde yaşamıyorsan al derim. deri koltuk, pantolonun fermuarından, ani hareketlerle tırnak sürtmesinden vs hemen yıprandığından, ben sadece kasa kısmı deri olan bir model tercih ettim. beyazı her türlü renkle kombinleyebiliyorsun

Kesinlikle tavsiye etmem,beyaz deri koltuklarım var oturma odasında ,yazın yapışıyor terletiyor,kışın ise üşütüyor oturunca.Ayrıca kırmızı oje varsa tırnagımda onunla çizilince kırmızı çizgiler oluşuyor,kotla oturunca mavi oluyor.tek avantajı üzerine kahve filan dökülünce hemen siliveriyorsun leke olmuyor ama,şimdiki aklım olsa yumuşacık kumaş koltuk takımı alırdım.

Beyazdan ve kremden uzak durmanızı tavsiye ederim. Birde MONTEL MOBİLYA'nın ürettiği kötü derilerden uzak durmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Senesi dolmadan üründe soyulmalar, çökmeler görebilirsiniz.

Deriyide ekte paylaşıyorum.

Eklentiler

• IMG-20170209-WA0007 (1).jpg
    23,7 KB · Görüntüleme: 62
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…