Beyaz akıntı hamilelik belirtisi mi?

Ruling girl

Kün Fe yeKün
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2016
613
689
30
Bata 11 gün var beyaz akıntım var bel ve kasık ağrım var sizce bu hamilelik belirtisi mi sabah adet sancısı çektim adet oldum zannettim ama akıntım yoğun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Inanirmisin aynısı oldu önce şeffaf bi kaç gün sonra dediğin gibi beyaz ikisindede değerlendirdim sonuç hamileyim geç döllenme :))) değerlendir derim ben

Ayy gerçektenmi :)) peki bu akşamı değerlendireyim sonra gün aşırımı yapayım

Adetimin 11 gününde şeffaf ve uzayan akıntım vardı o günleri değerlendirdim bidahamı yumurtladım ki ilginç birdaha değerlendireyim o zaman :KK70:
Denemekten zarar gelmez ☺evet yumurtlama akıntısı ilk dediğiniz doğru ama her zaman standartlara uygun olmayabilir iki defa yumurtlamada defalarca duydum. Hayırlısı

Ben bir gün durup bi gün yapmıştım ve hamile kaldığımı hissettim üstelik hcg yanlış çıktığı halde :)) inşallah hayırlısıyla sende hamile kalırsın

İnşallah canım çok sağol değerlendirecem bu akşamı sonra gün aşırı devam :) inşallah bu ay tutar

Cnm biliyosun bende yeni hamis oldugumu ogrendim benden suan senin bahsetigin beyaz akinti geliyoo kati beyza bi akinti bu hadi insaAllah kuzum haberini aliriz

Inşallah hayırlısıyla hamile kalırsın :)) takipteyim sonucunu yazarsın :))

Canım dün akşamı değerlendiremedik :KK43: eşimin morali bozuktu söyledim oda uyucam dedi tamam dedim bugünü değerlendirsek olurmu acaba dün yumurtladıysam hiç umudum kalmadı bu aydan dünü değerlendiremedik şubat ayıda yalan oldu :KK43:(

Canım dün akşamı değerlendiremedik :KK43: eşimin morali bozuktu söyledim oda uyucam dedi tamam dedim bugünü değerlendirsek olurmu acaba dün yumurtladıysam hiç umudum kalmadı bu aydan dünü değerlendiremedik şubat ayıda yalan oldu :KK43:(
Sağlıklı bir sperm 2 ila 5 gün arasında canlı kalabiliyor bence hiç umudunu kesme derim :)) belli olmaz

X