Betüşle geyiğin dibine vuralımm. Haydi bekliyoruz :)

canım havalardan mıdır nedir bir isteksizlik , tembellik halsizlik daha sayayım mı
sana da ALLAH sabır versin cnm işin zor sınavınız zor
Sağol kuzum ya ailemede bişey diyemiyorum napayım Allah yardımcımız olsun bakalım hayrlısı ne zamansa o zaman olcak işte
Sorma tatlım o saydıkların aynen bende de var yaaa

Sağol kuzum ya ailemede bişey diyemiyorum napayım Allah yardımcımız olsun bakalım hayrlısı ne zamansa o zaman olcak işte
Sorma tatlım o saydıkların aynen bende de var yaaa
ailen de baskı yapmıyr sana en azından ne güzel geç olsun ama güç olmasın canım. Enişteye de zor bu durum.

ailen de baskı yapmıyr sana en azından ne güzel geç olsun ama güç olmasın canım. Enişteye de zor bu durum.

Yok çok şükür o konu rahat canım ya cuma günü annemle evlerine gittik mesela 52 mevlüdüne bütün akrabaları orda beni ne diye tanıştrcaklarını şaşırıyolar kimi gelin hanım diyo kimi bu kız kim diyo annem buna rağmen geldi benimle kolay bişey değil ama onların artık bi adım atması gerekli diye düşünüyorum sonuçta benmde bi gururum var dimi ama Türkiyede yaşıyoruz :)

Bizim buralarda bir laf vardır. Hayır işi fazla bekletilez diye. Araya fesatlık girer falan diye. Büyükler bir şey biliyorda söylüyorlar. Ama hayırlısı olsun bunda da vardır bir hayır.

Bizim buralarda bir laf vardır. Hayır işi fazla bekletilez diye. Araya fesatlık girer falan diye. Büyükler bir şey biliyorda söylüyorlar. Ama hayırlısı olsun bunda da vardır bir hayır.

Kesinlikle katılıyorum orda oturan teyzelerin aklından kim bilir neler geçiyodur diye düşünmeden edemiyorum yaa "kıza bak falan " diye of ya ama ben sevdiğim insanı yalnız bırakmamak için ona ve annesine destek olmak için gidiyorum sanki avrupalız annemin dediği deyimle

Ağzı olan konuşur canım. Takılmamaya çalış. Eniştenin ailesinden pek adım atan yok mu peki.

Ağzı olan konuşur canım. Takılmamaya çalış. Eniştenin ailesinden pek adım atan yok mu peki.

İşte halasıyla konuştuk perşembe günü azcık sabredin kızım falan dedi. Mevlüttede akrabaları olan başka bi kadın aynı halaya artık bi isim koyun bu kız gidip geliyo sıkılarak gelmesin eğlence yapmanıza gerek yok bi yüzük takın dedi yürü be teyze dicektim oda yapcaz yapcaz dedi ama ortada bişey yok.

Bi kaç gün geçsin ben konuşmayı düşünüyorum halasıyla aile arasında bi yüzük takıp belrleyelim diycem artık bu kadarına hakkım var dimi Betüşüm yaa

Tabiki hakkın var canım KOnuş bence hemde en kısa zamanda... Arkandayım cnm en azından sana bir tarih vermesi lazım sen de hemen yarın yapalım yüzüğü demiyorsun ki.

Tabiki hakkın var canım KOnuş bence hemde en kısa zamanda... Arkandayım cnm en azından sana bir tarih vermesi lazım sen de hemen yarın yapalım yüzüğü demiyorsun ki.

Aynen canım zaten konuyu onlar açmıştı daha 3. gün 52si çıksın biz seni ailene karşı mahcup etmicez dediler şimdi 2 ay oldu hem işede girdi Volkan bi yüzük çok pahalı olmasa gerek maddi açıdan mı diyorum ama sözde masraf olur mu ki sonuçta onun yüzüğünü ben alıcam sen daha iyi bilrsin canım yaşadın ya.

Tam olarak ne diyim canım ya böyle evlilik meraklısı gibide görünmek istemiyorum ama bizim bütün sülale biliyo herkes ne zmn tuğba ne zmn diye sorup duruyolar çok sıkılyrum ya

Söz aten eğlenceli olmaz sizin tahminimce acınız daha taze. Sz olayları sizin isteklerine bağlı yani masraflı olması veya olmamamsı size bağlı sonuçta her bütçeye yüzük var canım.

Söz aten eğlenceli olmaz sizin tahminimce acınız daha taze. Sz olayları sizin isteklerine bağlı yani masraflı olması veya olmamamsı size bağlı sonuçta her bütçeye yüzük var canım.

Aynen belki yaza doğru nişan isterlerse sonuçta öyle konuşmuştuk nişan yapıcaz diye şimdide nişan yaza falan diyolar olmadı nişanda duruma göre alyans bakılr yine... aman insan yapmak istesin ya

Aynen belki yaza doğru nişan isterlerse sonuçta öyle konuşmuştuk nişan yapıcaz diye şimdide nişan yaza falan diyolar olmadı nişanda duruma göre alyans bakılr yine... aman insan yapmak istesin ya
aynen canım sen bari konuyu aç. Konuşılmazsa araya soğukluk girerse ALLAH korusu daha kötü olur.

Allah korusun canım ya bi de ben konuşmadıkça onlara kız bişey demiyo aileside demiyo acık daha beklesinler diyebilrler benim kaynanada o potansiyel var da
bk ne güzel dedn sen çabala gerisi onlara kalmış. ALLAH' yar ve yardımcınız olsun inşaALLAH

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…