Betüşle geyiğin dibine vuralımm. Haydi bekliyoruz :)

Cnm bende cok yogunum ankaradan geldik simdi girdim siteye
ablamin nisanlisinin ailesine nisan goturmeye gittik

Nerdesiniz kızlar? Ben şehir dışındayım sınav için geldim. Nerelerdesinizzzzzzzz ?

Reactions: gsx
Merhabaaaa :)
Hayırlı olsun topigin betülüm :)
aynı senin gibi sıcak ve samimi bi muhabbet ortamı olmuş :)
eee nasılsın ? kpss sonucu ne alemde?

ben tatildeydim sırf sınav için cuma geldim cmrts önlisans olarak sınava girdim tabi sonuc kötü 73,5
Bazılarına göre fena not degil ama benim istedigim alanda bu notun sadece %30 nu alabilecegim için kötü...

Neyse hakkımda hayırlısı olsun bakalım :)

sağol canım , teşekkür ederiz.
Kpss iyi canım seninde iyiymiş ümidini kaybetme hayırlısı olsun inşaALLAH...(amin...)
Nasıl olayım bende vize çalışıyorum :) sen nasılsın?

sağol canım , teşekkür ederiz.
Kpss iyi canım seninde iyiymiş ümidini kaybetme hayırlısı olsun inşaALLAH...(amin...)
Nasıl olayım bende vize çalışıyorum :) sen nasılsın?

Bende iyiyim hamdolsun ya :)
Benim vizeler de 12 sonra falan ama pek çalışamadım gerçi internet üzerinden ama bakalım ne yaparım artık :)

Bende iyiyim hamdolsun ya :)
Benim vizeler de 12 sonra falan ama pek çalışamadım gerçi internet üzerinden ama bakalım ne yaparım artık :)
ALLAH bebeğini hayırlısı ile kucağın almayı nasip etsin.
Okulun bitmemişmiydi senin canım.

Amin canım Allah razı olsun :)
Rabbim bi imtihan vermesin inşallaahh....

Benim aöf önlisanstı bitmişti... DGS ile başka üniv.de lisans tamamlıyorum 3.sınıfım şuan :)
Oooo hayırlı olsun okulun canım.
Amin inşaALLAH... Aöf sayfası açsana canım sen ordan çalışalım gene yalnız olmuyor. Hangi bölüm ilahiyattan devam mı canım

oh iyi yapmissin canim aksam girdim bi kac saat bende ama biz denk gelemedik yaa :)
bende 3 4 saati yazmassak evde sayilirdim:)
aynen denk gelemedik balım :) Ben rahatsıım ya şu sıralar elimden geldiğince her fırsatta dinlenmeye çalışıyorum canım. Senin nasıl gidiyor? Moraller falan nasıl. Toparladınız mı biraz daha?

aynen denk gelemedik balım :) Ben rahatsıım ya şu sıralar elimden geldiğince her fırsatta dinlenmeye çalışıyorum canım. Senin nasıl gidiyor? Moraller falan nasıl. Toparladınız mı biraz daha?

Denk geldiik sanırım :)
Hayrdır canım noldu hasta mısın ??
Biz iyice bi dengesiz oldu ya akşam tartışıyoz sabah hiç bişey olmamış gibi konuşuyoruz halaları " azcık sabredin kızım az kaldı adınızı koycaz artık bi yüzük takcaz "dedi Volkana bişey soramıyorum bu konuyla ilgili onlarda tarih söylemiyo şaşkın şaşkın dolanıyom napayım

canım havalardan mıdır nedir bir isteksizlik , tembellik halsizlik daha sayayım mı
sana da ALLAH sabır versin cnm işin zor sınavınız zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…